Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Akcijas

Noskaidrojiet, kā uzsākt akciju tirdzniecību un investīcijas tajās, izmantojot norādes attiecībā uz gada labākajām akcijām, un kā tās izmantot savā investīciju portfelī, kā arī akciju un akciju CFD salīdzinājumu!

Total akciju tirdzniecība COVID-19 krīzes laikā

Sāc Total akciju tirdzniecību un saņemt dividendes no ieguldītā, vai tirgo cenas starpības līgumus (CFD) un iegūsti no tirdzniecības abos virzienos!

Kā tirgot Amazon akcijas pēc krīzes 2020.gadā?

Amazon ir starp vadošajiem tiešsaistes straumēšanas uzņēmumiem pasaulē! Uzzini ar kādiem izaicinājumiem uzņēmums saskaras un kā tirgot Amazon akcijas!

Kā ieguldīt Google akcijās?

Vēlies uzzināt, kā ieguldīt Google akcijās 2020. gadā un saņemt dividendes no ieguldītā? Tad noteikti izlasi rakstu un uzzini vairāk!

Kā sākt investēt Netflix akcijās?

Daudzi no Jums iespējams izmanto Netflix straumēšanas pakalpojumus, bet vai zini kā investēt Netflix akcijās un nopelnīt no ieguldītā?

Kāpēc pirkt Airbus akcijas krīzes laikā?

Airbus ir viens no aviācijas un kosmosa industrijas pionieriem. Uzzini vairāk par uzņēmumu un to, kāpēc pirkt Airbus akcijas krīzes laikā.

Kā iegādāties Goldman Sachs akcijas?

Iegādājies Goldman Sachs akcijas un saņem dividendes no ieguldītā, vai tirgo bankas cenas starpības līgumus ar Admiral Markets!

Kāpēc iepirkt Bank of America akcijas ilgtermiņa investīcijām?

Kāpēc Vorens Bafets ir izvēlējies iepirkt Bank of America akcijas ekonomiskās krīzes laikā un ko varam mācīties no pasaulē veiksmīgākā investora?

Dividenžu aristokrāti un Coca Cola akciju pirkšana

Uzzini, ko par Coca Cola akciju pirkšanu un investīcijām drošajās akcijās domā lielākie investori un kāpēc Coca Cola dēvē par dividenžu aristokrātu!

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība

2020. gada pirmajos mēnešos Tesla akciju vērtība viena mēneša laikā pieauga par vairāk, kā 100%, turklāt 30% no pieauguma tika fiksēta februāra sākumā

McDonald's akciju iegāde un tirdzniecība

Veiksmīgs McDonald's akcijām izrādījās 2015. gads, kad akcijas spēja uzrādīt strauju vērtības pieaugumu un turpmākos četrus gadus to vērtība dubultojās

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība

Attīstības valstu tirgi ar Āzijas reģionu veido 85% no pasaules populācijas un tiek uzskatīts par vienu no "dzinējspēkiem" globālajai ekonomikas izaugsmei.

Vai sagaidīsim akciju tirgus sabrukumu 2020. gadā?

Kopš 2020. gada 11. marta galvenie ASV akciju indeksi ir zaudējuši vairāk kā 20% Vai akciju tirgum izdosies pārdzīvot krīzi šogad?

Atjaunojamā enerģija - investīciju pamati

Vai jūs interesē investīcijas atjaunojamās enerģijas uzņēmumos? Kā gan sākt investēt atjaunojamās enerģijas projektos? Pastāv vairākas opcijas!

Akcijas ar augstāko dividenžu ienesīgumu

Vēlaties noskaidrot, kuras akcijas labāk iegādāties, ja gribat gūt peļņu no dividenžu izmaksas? Svarīgs ir ne tikai dividenžu ienesīgums, bet arī...

Pasaulē lielākās biržas

Birža vēsturiski ir bijusi vieta, kur pārdevēji un pircēji satiekas, lai savstarpēji tirgotos ar dažādām precēm, bet mūsdienās tas notiek elektroniski

Lielākie IPO jeb SPP un kas gaidāms nākotnē

Sākotnējais publiskais piedāvājums jeb SPP (angliski IPO) ir viens no populārākajiem uzņēmumu finansēšanas veidiem. Uzzini vairāk!

Pelnošākās globālo banku akcijas

Kuru globālo banku akciju vērtība pieaug visvairāk? Šis raksts sniegs detalizētu informāciju par lielāko banku akcijām un to finanšu rādītājiem.

Akciju tirgus iesācējiem

Vai tādi termini kā birža, akciju tirgus un akciju pirkšana jūs mulsina? Tad šis raksts ir tieši priekš jums, jo izskaidrosim akciju tirgu pamatus.