Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība

Aprīlis 20, 2020 10:26 Europe/Riga

Salīdzinoši grūti būtu atrast treideri, kas nekad nebūtu domājis par Tesla akciju iegādi vai vismaz apdomājis investīciju lietderību šajā uzņēmumā.

Tesla akcijas pēdējo gadu laikā ir bijušas gandrīz ikkatra investora un analītiķa redze lokā. Vēl 2019. gada sākumā Tesla uzņēmuma akcijas vērtība bija tikai 177 USD, bet gadu noslēdzot uzņēmums spēja uzrādīt ievērojamu pārdošanas apjoma pieaugumu, kā rezultātā Tesla akcijas vērtība strauji kāpa, sasniedzot jaunus rekordus 2020. gadā.

2019. gadā Tesla pārdeva par 50% vairāk automašīnu nekā 2018. gadā, turklāt 2019. gadā plānoto 360 000 auto vietā Tesla spēja pārdot 367 500 jaunu automašīnu.

2020. gada sākumā Tesla uzņēmuma akcijas vērtība bija sasniegusi pat 964 USD, bet līdz ar koronavīrusa pandēmiju visā pasaulē tā atkal ir samazinājusies, kas ir labs brīdis, lai apsvērtu šo akciju iegādi.Tesla akciju iegāde un tirdzniecība 2020. gadā

Vai ir vērts iegādāties Tesla akcijas 2020. gadā? Uz šo jautājumu centīsimies atbildēt šajā rakstā!

Daudzi investori ir pārliecināti, ka Tesla spēs kāpināt savus pārdošanas apjomus arī šogad par spīti sarežģījumiem pasaules tirgos. Bet vai tā būs?

Pirms iegādāties Tesla akcijas katram investoram būtu jāatbild uz sekojošiem jautājumiem:

 • cik gadu paies līdz visa pasaule pāries no iekšdedzes dzinēja uz elektromotoriem automašīnās;
 • cik gadi būs nepieciešami, lai varētu pilnībā ieviest automatizēto jeb bezpilota braukšanu;
 • un kas liek domāt, ka Tesla pēc gadiem, kad nomainīsies tehnoloģijas, kļūs par galveno ieguvēju no šīm pārmaiņām?

Investoru starpā viedokļi dalās un ir tādi, kas uzskata, ka Tesla ir autobūves nākotne un investīcijas šajā uzņēmumā ir loģisks un saprotams solis, tomēr netrūkt arī skeptiķu balsis kas Tesla uzskata par pārāk dārgu projektu un pagaidām nepiepildāmu. Lai kādas būtu Tesla nākotnes prognozes, katram kurš apsver veikt investīcijas šajā uzņēmumā vajadzētu paļauties uz saviem apsvērumiem par akciju iegādi.

Tesla akciju tirdzniecība un iegāde

Tesla uzņēmumu dibināja Martins Eberhards (Martin Eberhard) un Marks Tarpenings (Marc Tarpenning) tālajā 2003. gadā. Plašāku uzmanību uzņēmums gan ieguva pēc tam, kad 2004. gadā par Tesla akcionāru kļuva Īlons Masks (Elon Musk) un pārņēma uzņēmuma vadību 2008. gadā.

Sākotnēji uzņēmums ražoja tikai elektriskos sporta auto, bet pēc tam, kad Ī. Masks kļuva par izpilddirektoru, tika būtiski mainīta uzņēmuma stratēģija un no sporta elektroauto uzņēmums pievērsās elektroauto ražošanai plašākam patēriņam.

Kopš 2010. gada, kad Tesla akcijas pirmo reizi nonāca publiskās tirgū, uzņēmums pastāvīgi ir saskāries ar finansiāliem izaicinājumiem un skeptiķu neticību par Tesla spējām mainīt auto industriju. Tieši tāpēc investori bieži ir uzdevuši jautājumu par Tesla projekta ilgtspēju – patiesībā galvenais jautājums ir, vai Tesla spēs būt rentabls uzņēmums ilgtermiņā.

Lai izprastu Tesla akciju cenas dinamiku finanšu tirgos, ir svarīgi izprast, kā laika gaitā cena ir mainījusies attīstoties pašam uzņēmumam.

Pat tad, ja Tesla akciju cenas volatilitāte tirgū ir augsta un nepastāvīga, kas nereti liek investoriem būt uzmanīgiem attiecībā uz ieguldījumiem, Ī.Masks jau iepriekš ir pierādījis, ka viņam ir talants pārdot savas idejas un pārliecināt ieguldītājus par Tesla projekta gaišo nākotni un jauno produktu potenciālu.

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība pēc Cybertruck prezentācijas

Tesla Cybertruck modeļa prototips tika prezentēts 2019. gada 21. novembrī, kas bija Ī.Maska pieteikums mainīt apvidus automobiļu tirgu. Viedokļi par Tesla plāniem bija dažādi, turklāt tas lika sarosīties arī konkurentiem, piemēram, Ford uzreiz pēc Tesla prezentācijas paziņoja par sava elektro apvidus auto būvniecību.

Kā jau bija gaidāms, ņemot vērā novatorisko Tesla Cybertruck dizainu, prezentācijas dienā un pēc tās, netrūka skeptisku balsu par jauno Tesla veikumu, turklāt arī prezentācijas laikā ne viss izdevās kā plānots, testējot Cybertruck vējstiklu triecienizturību.

Lai arī Tesla akcijas vērtība pēc prezentācijas kritās par 6%, vairāki plašsaziņas mediji apliecināja, ka citos testos triecientestu Cybertruck ir izturējis, tas gan nemazināja kopējo ažiotāžu ap jauno Tesla veikumu.

Tesla akcijas cenai variet sekot līdzi tiešsaistē, pateicoties MetaTrader 5 programmas sniegtajām iespējām. Programmu variet lejupielādēt bez maksas, vienkārši noklikšķinot uz zemāk redzamā banera:

Avots: Admiral Markets MetaTrader5 Supreme Edition, Tesla, D1, datu diapazons no 2019. gada 20. jūnija līdz 2020. gada 15. aprīlim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Neraugotis uz to, ka Tesla akcijas ir atguvušās un spējušas sasniegt pat 730 USD vērtību, Morgan Stanley ir novērtējis Tesla akcijas vērtību 360 USD. Pat tad, ja pieņemam, ka Tesla akcijas ir pārvērtētas, tas nenozīmē, ka nav iespējams nopelnīt no cenas kustības tirgū - ilgtermiņa investoriem tomēr vajadzētu pieturēties pie principa "pērc lēti, pārdod dārgi" un meklēt atbilstošāko cenu, lai nopelnītu ne tikai no dividendēm, bet arī kapitāla pieauguma akcijas vērtībai augot!

Lai lejupielādētu MetaTrader 5 Supreme Edition, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera:

Tesla akciju tirdzniecība un iegāde ar MT5

Vostrītas analītiķis Aleksandrs Poters (Alexander Potter) pauda, ka Cybertruck modelis, līdz 2023. gada sākumam varētu tikt pārdots 200 000 eksemplāros, no tā prognozējot Tesla akcijas vērtības pieaugumu nākotnē. Turklāt analītiķis izteicās, ka Cybertruck varētu kļūt par vienu no galvenajiem Testa turpmākās biznesa attīstības balstiem, ko apliecina arī augstais pieprasījums pēc SUV modeļiem ASV tirgū. Tas nozīmē, ka Cybertruck ir liels potenciāls ne tikai ārvalstu, bet arī vietējā tirgū.

Protams, jautājums paliek atklāts vai Ī.Masks spēs pārdot 200 000 vienības gadā? No otras puses, raugoties uz Cybertruck modeļa rezervāciju skaitu šobrīd, Tesla varētu arī izdoties sasniegt šo mērķi.

Tesla Cybertruck ražošana tiks uzsākta 2021. gadā un uzlabotās versijas pie klientiem nonāks jau 2022. gadā.

No otras puses investoru piesardzība attiecībā uz Tesla ir saprotama, jo pirms veikt kādas investīcijas, ir svarīgi saņemt no uzņēmuma detalizētāku informāciju par modeļa pieprasījumu tirgū, iespējamajiem ražošanas apjomiem nākotnē, kā arī drošības prasību atbilstību tirgus prasībām. Visi šie jautājumi būs ļoti aktuāli, pieņemot lēmumu par investīcijām uzņēmumā.

Akciju iegāde un tirdzniecība - Tesla finanšu rādītāji

Raugoties statistikas datos, straujais Tesla apgrozījuma kāpums laika periodā no 2009. gada līdz 2018. gadam nav nekas neparasts, īpaši jaunam un perspektīvam uzņēmumam. Tajā pašā laikā uzņēmumam ar ambīcijām, kā Tesla, pavisam noteikti vēl nāksies saskarties ar problēmām, kas saistītas ar jauno tehnoloģiju ieviešanu praksē.

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība

Avots: Grafiku ir sagatavojis Admiral Markets balstoties uz Morning Star finanšu datiem.

Viens no Tesla trūkumiem un vienlaicīgi trumpjiem ir tas, ka uzņēmums investē milzīgas naudas summas jaunās tehnoloģijās. Investīcijas inovācijās vienmēr ir sarežģīts lēmums, jo lielākoties pozitīvie īstermiņa rezultāti izpaliek un tāpēc ir jācenšas pārliecināt izvestori par projekta ilgtermiņa lietderību. Šo sakarību ļoti labi varam novērot apskatot Tesla uzņēmuma bilanci par pēdējiem gadiem, kas no investora skata punkta var nebūt iepriecinoša. No otras puses 2018. gadā uzņēmumam bija izdevies uzrādīt pat peļņu divos no četriem ceturkšņa finanšu pārskatiem.

2019. gada pirmajā ceturksnī, Tesla bija ziņojusi par zaudējumiem vairāk kā 700 miljonu USD apmērā un ar zaudējumiem tika noslēgts arī otrais ceturksnis, un tikai trešajā Tesla spēja uzrādīt peļņu 143 miljonu USD vērtībā. Šīs pozitīvās ziņas pēc ziņojuma publiskošanas, ļāva Tesla akcijām pieaugt pat par 20%.

Pat šobrīd, kad redzam Tesla pārdošanas apjomu pieaugumu, uzņēmums joprojām saskaras ar izaicinājumiem - gan finansiāliem, gan attiecībā uz auto piegādēm Eiropas un Ķīnas tirgiem.

Lai novirzītu investoru uzmanību, Tesla izpilddirektors Ī.Maks Cybertruck prezentācijas dienā paziņoja par "taxirobots" projekta drīzu ieviešanu ASV. Šīs pozitīvās ziņas, kopā ar pārdošanas apjoma pieaugumu 2019. gadā, ļāva Tesla akcijām 2020. gada sākumā sasniegt jaunus rekordus.

Turklāt Eiropas Savienības plāni, pāriet uz zaļo enerģiju, ir pozitīvs impulss Tesla nākotnes plāniem Eiropā.

Vēl viens no Tesla mērķiem 2020. gadā ir izvērst savu ražošanu un biznesu Ķīnas tirgū. Ī.Masks jau ir paziņojis par plāniem radīt oriģinālu transportlīdzekli, kas būs īpaši paredzēts Ķīnas tirgum.

Tajā pašā laikā ir jāatzīst, ka līdz ar koronavīrusa pandēmiju pasaulē, Tesla biznesa attīstības plāni ASV, Eiropas un Āzijas tirgos pavisam noteikti tiks nobremzēti, kas ļoti uzskatāmi ir redzams arī zemāk redzamajā cenas grafikā.

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība - cenas tehniskā analīze

Zemāk atrodamajā attēlā atradīsiet Tesla uzņēmuma akcijas cenas grafiku laika periodā no 2012. gada līdz 2020. gadam.

Tesla akciju tirdzniecība un iegāde grafiks1

Avots: Admiral Markets MetaTrader5 Supreme Edition, Tesla, W1, datu diapazons no 2012. gada 29. aprīļa līdz 2020. gada 15. aprīlim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Tesla Motors akcijas savu augšupeju uzsāka 2013. gada sākumā, akciju vērtībai pieaugot no 30 USD par akciju, līdz pat 250 USD 2014. gadā. Turpmākos trīs gadus Tesla akcijas vērtība turējās diapazonā no 180 USD līdz 290 USD un jau 2017 gada septembrī sasniedza savu tā brīža maksimumu - 390 USD par vienu Tesla akciju.

Turpmāko periodu līdz pat 2019. gadam bija vērojama cenas konsolidācija un akcijas vērtība augstāk par 2017. gada septembrī reģistrēto maksimumu arī neuzkāpa.

2019. gada sākumā sliktie Tesla finanšu pārskata dati samazināja investoru interesi par Tesla, kā rezultātā cena nokrita no 245 USD līdz 180 USD par akciju. Situācija būtiski mainījās 2019. gada trešajā ceturksnī, kad Tesla uzrādīja peļņu, atgriežot investoros uzticību un interesi par uzņēmuma akcijām. Pozitīvās ziņas ļāva akciju vērtībai atkal augt un drīz vien tā pārsniedza jau 290 USD.

2020. gada pirmajos mēnešos interese par Tesla pieauga un tikai viena mēneša laikā, akciju vērtība bija kāpusi par vairāk, kā 100% - turklāt 30% no šī pieauguma notika februāra pirmajās trīs dienās.

Lieki piebilst, ka Tesla akciju vērtība nenoturējās ilgi, jau februāra beigās notika cenas straujš kritums dēļ koronavīrusa un Ķīnas valdības pieņemtajiem ierobežojumiem. Drīz vien koronavīruss izplatījās visā reģionā, vēlāk sasniedzot arī Eiropu un ASV. Pasaules ekonomikas burtiski apstājās, kā rezultātā akciju tirgi piedzīvoja vienu no lielākajām krīzēm tirgu pastāvēšanas vēsturē.

Tesla akciju un Nasdaq indeksa grafiks:


Avots: Admiral Markets MetaTrader5 Supreme Edition, Tesla, D1, datu diapazons no 2019. gada 20. jūnija līdz 2020. gada 15. aprīlim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Neraugoties uz to, ka Tesla akcijas ir atguvušās un spējušas sasniegt pat 730 USD vērtību, Morgan Stanley ir novērtējis Tesla akcijas vērtību 360 USD. Pat tad, ja pieņemam, ka Tesla akcijas ir pārvērtētas, tas nenozīmē, ka nav iespējams nopelnīt no cenas kustības tirgū - ilgtermiņa investoriem tomēr vajadzētu pieturēties pie principa "pērc lēti, pārdod dārgi" un meklēt atbilstošāko cenu, lai nopelnītu ne tikai no dividendēm, bet arī kapitāla pieauguma akcijas vērtībai augot!

Lai lejupielādētu MetaTrader 5 Supreme Edition, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera:

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība MT5 SE

Tesla akciju tirdzniecība - vai vērts apsvērt akciju iegādi?

Pirms apdomājiet Tesla akciju iegādi, ir svarīgi izanalizēt un izprast uzņēmuma biznesa modeli, sektoru kurā tas darbojas, kādas ir nākotnes perspektīvas nozarei utt. Tesla ir unikāls uzņēmums ar to, ka tas darbojas sektorā kurā pārmaiņas notiek lēnu un pakāpeniski, turklāt, jebkurš jauninājums prasa lielus resursus un pozitīvais efekts nebūs sagaidāms uzreiz. Uzņēmums arī ir atšķirīgs, ja raugāmies no tā vecuma, pieredzes viedokļa - piemēram, atšķirībā no Coca Cola, kas ir tirgū jau vairāk kā 150 gadus, Tesla ir jauns uzņēmums un tam savs tirgus vēl ir jāiekaro.

Citiem vārdiem sakot, Tesla vēl ir sevi jāapliecina kā uzņēmumam, prečuzīmei, tirgus spēlētājam un līderim. Uzņēmums vēl nav sasniedzis to briedumu, kad tas spētu nodrošināt ilgtermiņa un noturīgu peļņu no sava biznesa.

Tesla ir sava ceļa sākumā un neskatoties uz grūtībām, kas uzņēmumam vēl tikai būs jāpiedzīvo - tas ir ar milzīgu potenciālu, ambīcijām, skaidru nākotnes vīziju un jau šobrīd spējis kļūt par līderi elektroauto un tehnoloģiju segmentā.

Iespējams, tieši dēļ nepastāvības, kas ir raksturīga jauniem uzņēmumiem, Tesla akcijas cenas kustība pārsvarā ir atkarīga no ceturkšņa finanšu datiem, ekonomiskajām prognozēm un jaunākajiem produktiem.

Ja salīdzinām Tesla ar tā piesaistītā NASDAQ indeksa cenas kustību visā 2019. gada periodā, tad tikai divas reizes bija vērojama nesakritība akcijas un indeksa cenas kustībā.Tesla akciju iegāde un tirdzniecība nasdaq

Avots: Trading View, Tesla/Nasdaq korelācijas grafiks, D1, datu diapazons no 2019. gada marta līdz 2020. gada februārim Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Kā redzam grafikā augstāk, kamēr NASDAQ ASV akciju indekss, kopš 2019. gada sākuma uzrādīja pieaugumu, Tesla akciju cena vienmērīgi kritās. Tikai otrajā pusgadā, līdz ar Tesla jauno finanšu datu publiskošanu notika cenas korekcija tirgū un Tesla sasniedza indeksa vērtību un panāca to.

Tagad kad esam apskatījuši Tesla fundamentālos aspektus un izanalizējuši tehnisko cenas kustību tirgū, ir pienācis laiks apskatīt, kā atvērt tirdzniecības darījumus ar Tesla akcijām mūsu MetaTrader programmās.

Kā iegādāties Tesla akcijas Meta Trader programmā

 1. atveriet savu MetaTrader 5 programmu;
 2. dodieties uz "Tirgus apskats" logu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkura simbola logā;
 3. atveroties izvēlnei, noklikšķiniet uz "Simboli";
 4. "Simboli" loga meklēšanas sadaļā ierakstiet Tesla un ar kreiso peles pogu noklikšķiniet uz atrastā simbola;
 5. pēc tam dodieties uz izvēlni "Rādīt simbolu";
 6. ar šo Jūsu izvēlētais instruments tiks pievienots "Tirgus apskats" logam;
 7. "Tirgus apskats" sadaļā ar labo peles pogu noklikšķiniet uz Tesla un izvēlieties "Jauns rīkojums";
 8. atveroties "Jauns rīkojums" logam Jums būs iespēja iegādāties Tesla akcijas, izvēloties apjomu un pirkšanas cenu un noklikšķinot uz pirkt.

Gadījumā, ja vēlaties apskatīt Tesla cenas grafiku vai pievienot to savam grafiku sarakstam, vienkārši noklikšķiniet ar peles labo pogu uz izvēlētā instrumenta "Tirgus apskats" logā un izvēlieties "Grafiku logs"

Tesla akciju iegāde un tirdzniecība MT programmā

Kā pārdot un tirgot Tesla akcijas Meta Trader programmā

 1. atveriet savu MetaTrader 5 programmu;
 2. dodieties uz "Tirgus apskats" logu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkura simbola logā;
 3. atveroties izvēlnei, noklikšķiniet uz "Simboli";
 4. "Simboli" loga meklēšanas sadaļā ierakstiet Tesla un ar kreiso peles pogu noklikšķiniet uz atrastā simbola;
 5. pēc tam dodieties uz izvēlni "Rādīt simbolu";
 6. ar šo Jūsu izvēlētais instruments tiks pievienots "Tirgus apskats" logam;
 7. "Tirgus apskats" sadaļā ar labo peles pogu noklikšķiniet uz Tesla un izvēlieties "Jauns rīkojums";
 8. atveroties "Jauns rīkojums" logam Jums būs iespēja pārdot Tesla akcijas, izvēloties apjomu un pārdošanas cenu un noklikšķinot uz pārdot.

Ja vēlaties atvērt īsās pārdošanas pozīciju ar Tesla, vienkārši dodaties uz savu MetaTrader 4 vai MetaTrader 5 programmu un sekojiet augstāk sniegtajai informācijai.

Tesla akciju CFD iegāde un tirdzniecība

Lai uzzinātu vairāk par katra finanšu instrumenta specifikāciju, tirdzniecības nosacījumiem un piedāvājumu, lūdzam, apmeklējiet "Līguma specifikācija" sadaļu Admiral Markets mājaslapā.

Zemāk atradīsiet nosacījumu tirdzniecībai ar Tesla uzņēmuma akcijām:

 • tipiskais spreds: 1:3 punkti;
 • lotes izmērs: 1 akcija;
 • minimālais darījuma lielums: 1 lote;
 • maksimālais darījuma lielums: 10 000 lotes;
 • minimālā mārdža (%): 10 (klientiem ar statusu "privāts klients" 20);
 • komisija: 2 USD;
 • minimālā komisija: 0 USD;
 • trīs dienu SWAPs: piektdien;
 • simbols: #TSLA;
 • atvērts tirdzniecībai: pirmdiena - piektdiena, no plkst.16:35 līdz 23:00 (pēc Austrumeiropas laika).

Kā sekot līdzi Tesla akciju cenai ar Admiral Markets

Admiral markets piedāvā visā pasaulē atzītas, jaunākās MetaTrader programmas, kā arī uzlaboto MetaTrader Supreme Edition versiju, lai nodrošinātu labāko servisu un pieredzi finanšu instrumentu tirdzniecībā saviem klientiem.

Neatkarīgi no tā vai esi pieredzējis treideris un investors, vai esi uzsācis finanšu instrumentu tirdzniecību tikai nesen, aicinām Jūs apmeklēt mūsu mājaslapas sadaļu "Raksti un pamācības" un apmeklēt mūsu Youtube kanālu, lai saņemtu noderīgu informāciju, kas palīdzēs uzlabot Jūsu zināšanas par finanšu instrumentu tirgiem.

Tāpat, lai palīdzētu pieņemt izvērtus lēmumus pirms reālo tirdzniecības darījumu atvēršanas, Admiral Markets piedāvā bezmaksas Trading Central Technical Insight™ spraudni tavai MetaTrader 5 programmai, kas dod piekļuvi Jūsu izvēlētā finanšu instrumenta tehniskās analīzes rīkiem, piemēram, tehniskajai analīzei, jaunākajai tirgus informācijai, indikatoriem, tirgus signāliem u.c.

Ar Trading Central Technical Insight™ Jūs variet sekot līdzi arī Tesla uzņēmuma akciju cenām tirgū. Izmantojot šo spraudni Jūs varēsiet saņemt nepieciešamo informāciju par izvēlēto uzņēmumu, turklāt, spraudnis nodrošina automatizētu tehniskās analīzes rīku un cenas modeļu identifikatorus, ko ērti varēsiet izmantot pieņemto lēmumus par darījumu atvēršanu reālajā kontā, vai mācoties izprast tehniskās analīzes principus.

Ja esi iesācējs vai vienkārši vēlies pārbaudīt sava tirdzniecības plāna un stratēģijas veiktspēju, reālos tirgus apstākļos, neriskējot ar savu naudu, varat atvērt BEZMAKSAS demo kontu:

Lai atvērtu BEZMAKSAS demo kontu vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera:Tesla akciju iegāde un tirdzniecība ar demo kontuCita noderīga informācija tavai izaugsmei

Par Admiral Markets

Admiral Markets ir vairākkārtējs starptautisku apbalvojumu ieguvējs, globāli regulēts Forex un CFD brokeris, kas piedāvā tirdzniecību ar vairāk kā 8000 finanšu instrumentiem, izmantojot pasaulē populārākās tirdzniecības platformas MetaTrader 4 un MetaTrader 5. Sāc tirgot jau šodien!

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!