Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība

Aprīlis 13, 2020 14:49 Europe/Riga

Attīstības valstu tirgi kopā ar Āzijas reģionu veido 85% no pasaules populācijas un tiek pamatoti uzskatīts par vienu no "dzinējspēkiem" globālajai ekonomikas izaugsmei. Ņemot vērā tādu tirgu kā Honkongas, Singapūras, Dienvidkorejas, Taivānas, vai Japānas un Ķīnas nozīmi reģionālajā un globālajā ekonomikā, būtu nepareizi šos tirgus vienkārši ignorēt.

Tāpēc šajā rakstā apskatīsim:

 • kāpēc Āzijas akciju indeksu tirgus ir aktuāls un nozīmīgs;
 • kāpēc daudzi trederi izmanto indeksu fjūčeru cenas starpības līgumus (CFD), lai nopelnītu Āzijas akciju tirgos;
 • kas ir labākās tirdzniecības programmas, lai tirgotu Āzijas akciju indeksus, piemēram, China A50, Hang Seng 50, Taiwan 50 un Singapore Free indeksus;
 • kā sākt tirdzniecību Āzijas akciju indeksu tirgos ar virtuālo valūtu, bez riska.
 • kā atvērt Trade.MT5 kontu un tirgot globālo akciju tirgu indeksus, bez komisijas maksas ar Admiral Markets UK Ltd;
 • kā atvērt Invest.MT5 kontu, lai iegādātos akcijas un biržā tirgojamos fondus (ETF), t.sk. Japānas uzņēmumu Sony, Toyota un Panasonic akcijas.

Tirdzniecība Āzijas akciju un akciju indeksu tirgos

Kas ir Āzijas akciju indeksu tirgus un kāpēc tirgot?

Globālos akciju tirgus var salīdzināt ar izsoļu namiem. Tajos treideri, investori, pensiju fondi un hedžfondu menedžeri pērk un pārdod publisko uzņēmumu akcijas un akciju indeksus. Jūs iespējams jau esiet dzirdējis par Ņujorkas biržu, kas ir pasaules lielākais akciju tirgus kurā tiek pirktas un pārdotas tādu uzņēmumu kā Nike, Disney, Apple, Netflix, Facebook, Walmart u.c. akcijas.

Neskatoties uz to, ka Ņujorkas birža un NASDAQ ir divi lielākie tirgi pēc tirgus kapitalizācijas (tirgojamo akciju kopējās vērtības), Āzijas biržas nekur tālu neatpaliek un ieņem uzreiz nākamās trīs pozīcijas. Trešais lielākais akciju tirgus pasaulē ir Tokijas birža (Japāna), ceturtais ir Šanhajas birža (Ķīna) un piektais lielākais akciju tirgus ir Honkongas birža (Honkonga).

Tirdzniecība Āzijas akciju tirgos, lielākās biržas

Avots: Statista

Apskatot datus par pasaules lielākajām, biržām top skaidrs, ka Āzijas tirgus ieņem nozīmīgu daļu no kopējā pasaules akciju un akciju indeksu tirgus, tāpēc norobežoties no šī tirgus vai to pilnīgi ignorēt nebūtu pareizi, vēl jo vairāk ņemot vērā šī tirgus potenciālu nākotnē un izaugsmi pēdējos gados.

Šeit gan būtu svarīgi piebilst, ka Āzijas tirgus ir kontrastu pilns un tajos ir valstis, kas ļoti krasi atšķiras viena no otras, īpaši, ja skatāmies no ekonomiskās un institucionālās attīstības viedokļa. Ir augsti attīstītas valstis, piemēram, Japāna un tā dēvētie "Āzijas tīģeri" - Honkonga, Singapūra, Dienvidkoreja un Taivāna, ir reģionālie smagsvari, piemēram, Ķīna, Indija u.c. un mazāk attīstītas ekonomikas, kuras tālu atpaliek no iepriekš minētajām.

60. gadu sākumā līdz ar industrializācijas attīstību reģionā, Āzijas valstīs mērķtiecīgi tika attīstīta masu produkcijas ražošana tādos sektoros, kā elektronika, tekstils u.c. Kļūstot par galveno pasaules masu patēriņa preču ražotāju, Āzijas valstīm bija izdevies attīstīt un nostabilizēt tās ekonomikas, piesaistīt jaunas investīcijas un radīt labu augsni ārvalstu investīcijām, kā rezultātā, šobrīd, vairums pasaules vadošo tehnoloģiju uzņēmumu atrodas tieši šajā reģionā.

Tagad apskatīsim dažus no galvenajiem Āzijas akciju tirgiem, kas ir pieejami Admiral Markets tirdzniecības programmās. Lai atvieglotu turpmāko procesu, variet lejupielādēt bezmaksas MetaTrader 5 programmu, kas ir izdarāms vienkārši noklikšķinot uz zemāk redzamā banera.

Tirdzniecība Āzijas akciju un akciju indeksu tirgos ar MT5

Galvenie Āzijas akciju indeksi

Viens no vienkāršākajiem veidiem, lai uzsāktu tirdzniecību Āzijas akciju tirgū ir sākt ar akciju tirgus indeksu tirdzniecību. Akciju indeksi ir finanšu instrumenti, kas atspoguļo konkrētas valsts noteiktu uzņēmumu akciju groza vērtību. Pirmais indekss tika radīts jau tālajā 1896. gadā, ko izveidoja Čārlzs Dovs (Charles Dow). Šodien mēs šo indeksu pazīstam kā Dow Jones Index (DJI).

Daudzi pasaules akciju indeksi tiek tirgoti fjūčeru tirgos, kuros tiek pirkti un pārdoti fjūčeru līgumi līdzīgi, kā akciju tirgos jeb biržās. Admiral Markets brokeru kompānija piedāvā iespēju iegādāties akciju indeksu fjūčeru cenas starpības līgumus (CFD), kas ļauj nopelnīt pie gan augoša, gan krītoša tirgus, turklāt neiegādājoties pašu bāzes aktīvu. Vairāk par fjūčeru un CFD tirdzniecību uzzināsi vienkārši noklikšķinot uz saites šeit.

Admiral Markets klientiem ir iespēja tirgot dažu no Āzijas lielāko akciju tirgu indeksiem - vairāk, kā 24 indeksu fjūčeru CFD un 19 cash indeksu CFD, bez komisijas maksas ieskaitot:

 1. China A50 Index Futures CFDs
 2. Hang Seng Index Futures CFDs
 3. India 50 Index Futures CFDs
 4. Singapore Free Index Futures CFDs
 5. Taiwan 50 Index Futures CFDs
 6. Nikkei 225 Index CFD (cash)

Apskatīsim katru no šiem akciju indeksiem detalizētāk:

Galvenie Āzijas akciju indeksi: China A50 Index

China A50 indekss tiek dēvēts arī par FTSE China A50 indeksu, ņemot vērā, ka to pārvalda UK FTSE Group. Indekss atspoguļo Šanhajas un Šenžeņas biržās tirgoto uzņēmumu akciju kopējo vērtību. Indeksā ir iekļauti arī tādi uzņēmumi kā PetroChina, Shanghai Pudong Development Bank, Bank of China u.c.

Zemāk atradīsiet ilgtermiņa, W1 China A50 Index Futures CFD cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība China A50 indekss.

Avots: Admiral Markets MetaTrader5, #China50_J0, W1, datu diapazons no 2014. gada 16. februāra līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Augstāk redzamais grafiks ir no MetaTrader 5 programmas, ko piedāvā Admiral Markets un tajā ir apskatāms izvēlētā instrumenta cenas grafiks kā arī "Tirgus apskats" logs, kurā atspoguļoti daži no tirdzniecībai pieejamajiem akciju fjūčeru CFD.

Galvenie Āzijas akciju indeksi: Hang Seng Index

Hang Seng Indekss ir Honkongas biržā tirgoto uzņēmumu brīvās apgrozības (free-float), pēc kapitalizācijas svērts (capitalization-weighted) indekss. Indeksā iekļautie uzņēmumi tiek iekļauti arī atsevišķos sektoru indeksos, piemēram, tādos kā tirdzniecība un rūpniecība, finanses, īpašumi un komunālie pakalpojumi u.c. Daži no uzņēmumiem kas iekļauti Hang Seng indeksā ir Hang Seng Bank Ltd, Sands China Ltd un China Mobile Ltd u.c.

Zemāk atradīsiet ilgtermiņa, W1 Hang Seng Index CFD (cash) cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība Hang Seng Indekss

Avots: Admiral Markets Meta Trader 5, HSI50, W1, datu diapazons no 2017. gada 2. Aprīļa līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Vai zināji, ka Admiral Markets demo kontos Jums ir iespēja tirgot ar virtuāliem līdzekļiem, bez riska? Tā ir lieliska iespēja gan tiem, kas tikai nesen ir uzsākuši finanšu instrumentu tirdzniecību, gan tiem kas ir pieredzējuši un vēlas pārliecināties pa savas stratēģijas vai tirdzniecības plāna veiktspēju? Turklāt demo konts ļaus jums piekļūt visiem nepieciešamajiem tehniskās analīzes rīkiem, indikatoriem un ekskluzīvajiem Admiral Markets papildinājumiem.

Lai lejupielādētu demo kontu vienkārši noklikšķiniet uz zemāk redzamā banera:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība demo kontā

Galvenie Āzijas akciju indeksi: India 50 Index

India 50 Indekss, kas zināms arī kā NIFTY 50 ir galvenais Indijas biržas indekss. Tas atspoguļo Indijas biržā publiski kotēto, Indijas vērtīgāko (blue-chip) uzņēmumu kopējo vērtību. Indeksā ir iekļauti tādi uzņēmumi kā ICICI Bank, Reliance Industries un Tata Steel u.c.

Zemāk atradīsiet H4 India 50 Index Futures CFD cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība india50 index

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, _India50_J0, H4, datu diapazons no 2020. gada 6. janvāra līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Galvenie Āzijas akciju indeksi: Singapore Free Index

Singapore Free indekss, kas zināms arī kā Singapore 25 indekss, atspoguļo Singapūras biržā tirgoto lielāko 25 uzņēmumu vērtību. Indekss ir piesaistīts MSCI Singapore Free akciju tirgus indeksam. Singapore Free indeksā ietilpst tādi uzņēmumi kā DBS Group Holdings, OCBC Bank un Singapore Airlines u.c.

Zemāk atradīsiet H4 Singapore 25 Free 50 Index Futures CFD cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība Singapore Free Index

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, Singapore25_J0, H4, datu diapazons no 2020. gada 6. janvāra līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Galvenie Āzijas akciju indeksi: Taiwan 50 Index

Taiwan 50 indekss seko līdzi 50 lielākajiem Taivānas biržā tirgotajiem uzņēmumiem un ir izveidots sadarbojoties Taivānas biržai ar FTSE Group. Taiwan 50 indeksā ietilpst tādi uzņēmumi kā Taiwan Semiconductor Manufacturing, Chunghwa Telecom un MediaTek u.c.

Zemāk atradīsiet H4 Taiwan 50 Index Futures CFD cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība Taiwan 50 index

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, _Taiwan50_J0, H4, datu diapazons no 2020. gada 6. janvāra līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Galvenie Āzijas akciju indeksi: Nikkei 225 Index

Nikkei-225 indekss tiek svērts pēc indeksā iekļauto uzņēmumu akciju vidējās vērtības (price-weighted). Tas atspoguļo 225 vērtīgākos Japānas uzņēmumus kas kotēti Tokijas biržā. Indekss pirmo reizi tika publicēts 1949. gadā un kārtība uzņēmuma iekļaušanai indeksā ir atšķirīgi no ierastās, kad tiek svērta uzņēmuma tirgus kapitalizācija attiecībā pret citiem biržā tirgotiem uzņēmumiem.

Zemāk atradīsiet ilgtermiņa W1 Japan 225 Index CFD (cash) cenas grafiku:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība Nikkei 225 index

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, JP225, Weekly, W1, datu diapazons no 2014. gada 30. marta līdz 2020. gada 30. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Admiral Markets Trade.MT5 konta īpašniekiem ir piekļuve Nikkei iekļauto uzņēmumu akciju CFD, kas nozīmē, ka peļņas iespējas tiek nodrošinātas gan augošā, gan krītošā tirgū. Turklāt Invest.MT5 konta īpašnieki var iegādāties arī reālās akcijas, ieskatot, Nikkei 225 indeksā un citos akciju indeksos iekļautos uzņēmumus un to akcijas.

Ja esi apsvēris iespēju iegādāties Japānas uzņēmumu akcijas vai investīciju iespējas biržā tirgojamajos fondos (ETF), tad ziniet, ka Invest.MT5 piedāvā:

 • iespēju piekļūt pasaules 15 lielākajām biržām un tirgot tūkstošiem uzņēmumu akciju un ETF;
 • atvērt kontu veicot 1 EUR iemaksu, saņemt minimālu komisiju 1 USD apmērā par darījumiem ar ASV akcijām;
 • bezmaksas piekļue reālā laika tirgus datiem, bez aizkaves un papildu maksas;
 • izveidot pasīvu ienākumu plūsmu no akciju un ETF dividendēm;
 • izmanto visā pasaulē atzītu MetaTrader 5 programmu savām investīcijām.

Vari esi izlēmis veikt investīcijas akcijās un ETF, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera, lai atvērtu Invest.MT5 kontu!

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība pērc ETF

Kā sākt tirdzniecību ar Āzijas akcijām un akciju indeksiem

Pēc tam, kad būsiet atvēris demo vai reālo tirdzniecības kontu un lejupielādējis bezmaksas MetaTrader 5 programmu, jūs variet sākt tirgot Āzijas tirgus akcijas un akciju indeksus vai jebkuru citu Jūsu izvēlētu finanšu instrumentu. Lai sāktu tirdzniecību, Jums vispirms ir jāatrod sevis izvēlētais instruments:

 1. atveriet MetaTrader 5 programmu;
 2. atveriet "Tirgus pārskats" logu, noklikšķinot uz "Skatīt" galvenajā izvēlnē vai izmantojiet kombināciju Ctr+M. Pēc šī atvērsies tirgojamo "simbolu" saraksts - kreisajā pusē no grafika loga;
 3. ar labo peles pogu noklikšķiniet uz "Tirgus pārskats" loga un izvēlieties "Simboli", vai vienkārši izmantojiet kombināciju Ctrl+U;
 4. kad tas tiks paveikts, atvērsies logs (kā redzams piemērā zemāk) ar visiem Jums pieejamajiem tirgiem, ieskaitot, akciju CFD, indeksu fjūčeru CFD, Cash Indeksu CFD u.c.;
 5. lai pievienotu Jūsu izvēlēto finanšu instrumentu "Tirgus pārskats" logam, vienkārši izvēlieties simbolu no dotā saraksta un noklikšķiniet "Ok".

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība grafiks1

Atruna: Šajā rakstā iekļauto finanšu instrumentu grafiki ir iekļauti informatīvam nolūkam un nav uzskatāmi par tirdzniecības ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru no Admiral Markets piedāvātajiem finanšu instrumentiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Pēc tam, kad būsiet nospiedis pogu "ok" simbolu logā, Jūsu izvēlētais instruments tiks pievienots "Tirgus apskats" logam. Ja vēlies redzēt cenas grafiku kādam no izvēlētajiem instrumentiem, vienkārši noklikšķini ar kreiso peles taustiņu uz izvēlētā instrumenta un ievelc to graika laukā. No šīs vietas turpmāk varēsiet atvērt tirdzniecības biļeti (trading ticket). Lai to paveiktu:

 1. ar peles kreiso taustiņu noklikšķiniet uz grafika;
 2. dodieties uz "Tirdzniecība";
 3. izvēlieties "Jauns Rīkojums" vai nospiediet F9;
 4. atveroties tirdzniecības biļetei, jums būs iespēja ievadīt darījuma atvēršanas cenu, stop loss un take profit orderus, un tirdzniecības darījuma apjomu (lielumu).

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība grafiks2

Atruna: Šajā rakstā iekļauto finanšu instrumentu grafiki ir iekļauti informatīvam nolūkam un nav uzskatāmi par tirdzniecības ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru no Admiral Markets piedāvātajiem finanšu instrumentiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kā veikt pirkšanas un pārdošanas darījumus ar izvēlēto finanšu instrumentu, vienkārši noskaties video!


Stratēģijas tirdzniecībai ar Āzijas akcijām un akciju indeksiem

Stratēģijas izstrādei un tās izvēlei tāpat kā tirdzniecības plānam ir liela nozīme pirms sākt reālo tirdzniecību. Tas ir svarīgi ne tikai no risku vadības, bet arī no tirdzniecības procesa organizācijas viedokļa, jo viens no svarīgākajiem elementiem, lai būtu veiksmīgs finanšu instrumentu tirdzniecībā, ir paļauties uz iepriekš pārbaudītu plānu un sistēmu, nevis atvērt darījumus kas balstīti emocijās. Divi svarīgākie virzieni, kuros ir iespējams attīstīt savu stratēģiju ir:

Fundamentālā analīze pamatā balstās uz ekonomisko datu un kopējās situācijas, kā arī nākotnes ekonomiskās perspektīvas analīzi. Tas var ietver atsevišķas kompānijas peļņas un pārdošanas apjomu analīzi, konkrētu sektoru analīzi, ģeogrāfisko reģionu ekonomiskās attīstības prognozes, valsts vai reģiona makroekonomisko datu analīzi u.c.

Tehniskā analīze pamatā balstās uz cenas grafiku analīzi pievēršot uzmanību vēsturiskajai un esošajai cenas kustībai tirgū, paredzot arī palīglīdzekļu, kā piemēram, indikatoru izmantošanu.

Tāpat, lai palīdzētu pieņemt izvērtus lēmumus pirms reālo tirdzniecības darījumu atvēršanas, Admiral Markets piedāvā bezmaksas Trading Central Technical Insight™ spraudni tavai MetaTrader 5 programmai, kas dod piekļuvi Jūsu izvēlētā finanšu instrumenta tehniskās analīzes rīkiem, piemēram, tehniskajai analīzei, jaunākajai tirgus informācijai, indikatoriem, tirgus signāliem u.c.

Apskatīsim, ko Trading Central piedāvā!

Ja neesi vēl ieguvis Trading Central spraudni savai Admiral Markets MetaTrader 5 programmai, tad to var izdarīt vienkārši lejupielādējot uzlaboto MetaTrader 5 Supreme Edition versiju, noklikšķinot uz zemāk redzamā banera:

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība ar MT5 suppreme editionKad būsiet lejupielādējis Trading Central Technical Insight™, Jūs varēsiet piekļūt visiem tā piedāvātajiem rīkiem un indikatoriem. Vispirms atradīsim iepriekš izvēlēto Nikkei 225 akciju tirgus indeksu.

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība ar Trading central

Ekrānšāviņš no Admiral Markets piedāvātā MetaTrader 5 Supreme Edition Trading Central Technical Insight™ indikatora.

Pēc tam, kad būsiet noklikšķinājis uz izvēlnes "Index", pirmais instruments tirdzniecībai parādīsies Nikkei 225. Šis spraudnis treiderim piedāvā veikt automatizētu tehnisko analīzi izvēlētajam instrumentam. Jums būs iespēja izvēlēties starp īstermiņa tehnisko analīzi (no 2 līdz 6 nedēļām), vidējā termiņa (no 6 nedēļām līdz 9 mēnešiem) un ilgtermiņa analīzi, kas pārsniedz 9 mēnešus. Ja izvēlēsities īstermiņa automatizēto tehnisko analīzi, tad spraudnī tiks atvērts logs, kā norādīts zemāk redzamajā piemērā.

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība ar tehniskās analīzes rīkiem

Ekrānšāviņš no Admiral Markets piedāvātā MetaTrader 5 Supreme Edition Trading Central Technical Insight™.

Šajā piemērā ir redzams, ka izvēloties īstermiņa risinājumu, spraudnis automātiski Jums piedāvās papildināt tehnisko analīzi ar kādu no indikatoriem, piemēram, MACD, Stochastic, Commodity Channel Index u.c.

Trading Central Technical Insight™ spraudnis arī piedāvā noteikt esošos cenas kustības modeļus, dažādus palīg iestatījumus u.tt. Apvienojumā ar Jūsu pašu izvēlēto stratēģiju un tirdzniecības plānu, Trading Central Technical Insight™ var būt noderīgs palīgs, lai pieņemtu izlēmīgus un analītikā balstītus lēmumus.

Kāpēc tirgot Āzijas akcijas un akciju indeksus ar Admiral Markets?

 • tirgot ar vispāratzītu un no uzraugošo institūciju puses regulētu brokeri, kas ir licencēts vairākās valstīs t.sk. Apvienotajā Karalistē un tiek uzraudzīts no Lielbritānijas finanšu uzraudzības (FCA) institūcijas;
 • iegūsti negatīvās konta bilances aizsardzības priekšrocības;
 • piekļūsti drošākajām un ātrākajām MetaTrader tirdzniecības programmām - Tev ērtā ierīcē;
 • atver Invest.MT5 kontu - tirgo akcijas un ETF, un piekļūsti 15 pasaulē lielākajām akciju biržām;
 • plašāko finanšu instrumentu klāstu tirgojot Forex, akciju, indeksu, preču CFD u.c.
 • iegūsti bezmaksas piekļuvi Trading Central spraudnim, izmantojot Admiral Markets MetaTrader Supreme Edition programmu.

Lai sāktu tirgot ar virtuālo naudu jau šodien, neizmantojot savus līdzekļus, un sagatavotos reālajai tirdzniecībai - noklikšķini uz zemāk redzamā banera, lai atvērtu demo kontu!

Āzijas akciju un akciju indeksu tirdzniecība ar demo kontu

Cita noderīga informācija tavai izaugsmei

Par Admiral Markets

Admiral Markets ir vairākkārtējs starptautisku apbalvojumu ieguvējs, globāli regulēts Forex un CFD brokeris, kas piedāvā tirdzniecību ar vairāk kā 8000 finanšu instrumentiem, izmantojot pasaulē populārākās tirdzniecības platformas MetaTrader 4 un MetaTrader 5. Sāc tirgot jau šodien!

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!