Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kā sākt investēt Netflix akcijās?

Maijs 21, 2020 13:42 Europe/Riga

Kā sākt investēt Netflix akcijās?

Netflix (NASDAQ: NFLX) ir starp tiem uzņēmumiem kam izdevās saglabāt savu biznesu un izdzīvot pēc 2000. gada interneta, jeb "dot-com" burbuļa plīšanas un attīstīt savu biznesu, kļūstot par pasaulē vienu no vadošajiem filmu un seriālu straumēšanas un tehnoloģiju uzņēmumiem. Netflix ir kļuvis par vienu no līderiem, nodrošinot tiešsaistes izklaides saturu visā pasaulē. Kopš 2016. gada, Netflix piedāvātais satura apjoms ir audzis par vairāk kā 400%. Tie kas iegādājās Netflix akcijas laikā, kad uzņēmums tās izlaida publiskā apgrozībā (IPO), ir vieni no lielākajiem ieguvējiem.

Pēdējo 17. gadu laikā Netflix ir strādājis, lai piesaistītu aizvien plašāku auditoriju un pārliecinātu savus investorus par tehnoloģijas nākotni. Šobrīd, kad tehnoloģija ir sevi pierādījusi un kļuvusi ārkārtīgi populāra visā pasaulē, aizvien vairāk kompānijas sāk attīstīt savu biznesu šajā virzienā, sastādot ievērojamu konkurenci Netflix. Kā vienu no šādiem uzņēmumiem varam minēt, piemēram, Amazon!

Kas šobrīd notiek ar Netflix akcijām un, vai ir vērts apsvērt iespējas sākt investēt akcijās 2020. gadā? Par šo un daudziem citiem jautājumiem uzzināsi turpinot lasīt šo rakstu!

Kā investēt Netflix akcijās?

Netflix uzņēmums tika dibināts 1997. gadā, īsi pirms interneta jeb "dot-com" burbuļa plīšanas. Sākotnēji Netflix piedāvāja DVD nomas pakalpojumus, galvenokārt mājsaimniecībām ASV, tiesa, šajā laikā pakalpojums bija jauns un patērētājiem grūti pieņemams.

Nonākot finansiālās grūtībās, Netflix vērsās pie uzņēmuma Blockbuster Video, lai piedāvātu investīcijas iespējas Netflix kapitālā. Piedāvājums tika noraidīts, kā rezultātā 2002. gadā, lai iegūtu papildus līdzekļus 82 miljonu USD apmērā uzņēmuma attīstībai, Netflix bija spiests iziet publiskā tirgū.

Pateicoties līdzekļiem, ko uzņēmums saņēma no emitētajām akcijām biržā, Netflix sāka izplest savu darbību piedāvājot video nomas pakalpojumus ne tikai mājsaimniecībām, bet ikvienam kurš vēlas skatīties Netflix piedāvāto saturu. Turpmāk Netflix saturs bija pieejams ne tikai TV, bet arī datoros, spēļu konsulēs un pārnesamajās viedierīcēs (piemēram, viedtālruņos un planšetdatoros)

Tieši 2010. gadā Netflix piedzīvoja iespaidīgu jaunu abonementu skaita pieaugumu, sākot pozicionēties starptautiskajā tirgū. Šobrīd Netflix savus pakalpojumus piedāvā vairāk kā 190 valstīs visā pasaulē. Ironiski, ka Blockbuster Video bankrotēja un savu darbību izbeidza 2013. gadā.

Kā atvērt tirdzniecības darījumu, lai investētu Netflix akcijās?

Lai sāktu investēt Netflix akcijās, ir svarīgi atrast uzticamu un drošu tiešsaistes brokeri, piemēram, Admiral Markets UK Ltd, kas piedāvā Netflix akcijas saviem klientiem. Nākamais solis ir atvērt tirdzniecības kontu un lejupielādēt tirdzniecības programmu, piemēram, MetaTrader 5 (MT5). Pēc tam savā tirdzniecības programmā atrodiet Netflix un pievienojiet to savam tirgojamo instrumentu sarakstam. Lai to paveiktu, vienkārši sekojiet līdzi šiem soļiem.

 1. atveriet savu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu un veiciet autorizāciju;
 2. dodieties uz sadaļu "Skatīt" galvenajā izvēlnē lapas augšā un noklikšķiniet uz "Tirgus apskats" vai izmantojiet taustiņu kombināciju Ctrl + M;
 3. "Tirgus apskats" logā noklikšķiniet uz jebkura Simbola ar peles labo pogu, un izvēlēties simboli. Variet arī izmantot taustiņu kombināciju Ctrl + U;
 4. "Simboli" loga meklēšanas sadaļā ierakstiet Netflix vai tā abreviatūru #NFLX;
 5. uzklikšķiniet uz atrastā Simbola un dodieties uz sadaļu "Rādīt Simbolu";
 6. kad tas tiks izdarīts, Netflix akcijas tiks pievienotas Jūsu "Tirgus apskats" sarakstam;
 7. ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Netflix simbola "Tirgus apskats" logā un izvēlieties "Jauns rīkojums";
 8. šajā logā Jūs variet izvēlēties darījuma apjomu, stop loss un take profit līmeņus.
 9. kad visi obligātie parametri tiks aizpildīti, noklikšķiniet uz pirkt, lai atvērtu Netflix akciju iegādes darījumu un sāktu investēt Netflix akcijās ;

Tirdzniecības platforma sniegs iespēju:

 • sekot līdzi Netflix akciju cenas izmaiņām reāllaikā (Netflix ir kotēts Amerikas biržā, līdz ar ko, Netflix akciju izmaiņām varēsiet sekot līdzi atveroties Amerikas tirgum);
 • analizēt Netflix akciju vērtības izmaiņas;
 • atvērt tirdzniecības darījumus ar Netflix akcijām abos virzienos gūstot peļņu pie augoša un krītoša tirgus;
 • pārvaldīt savu tirdzniecības kontu un veiktos darījumus tiešsaistē;
 • slēgt darījumus pēc vajadzības.

Jūs variet iegūt priekšrocības no augoša un rūkoša tirgus atverot gan garās pirkšanas, gan īsās pārdošanas pozīcijas, tirgojot cenas starpības līgumus (CFD) Trade.MT5 kontos.

Lai sāktu investēt Netflix akcijās vai kādā no vairāk kā 4000 citiem uzņēmumiem un biržā tirgotajiem fondiem (ETF), vienkārši atveriet Invest.MT5 kontu. Turklāt iegādājoties reālās akcijas ar Invest.MT5 kontu, Jums ir iespēja saņemt dividendes no ieguldītā.

Lai būtu vieglāk sekot līdzi Netflix akciju cenas grafikiem, variet bez maksas atvērt demo kontu, kas ļaus tirgot ar virtuālajiem līdzekļiem un sekot līdzi izvēlētā instrumenta cenas izmaiņām tirgū. Lai atvērtu demo kontu vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Kā sākt investēt Netflix akcijās ar demo kontu

Kā atvērt pārdošanas darījumu, lai investētu Netflix akcijās?

Lai atvērtu pārdošanas darījumus ar Netflix akciju CFD un sāktu investēt Netflix akcijās sekojiet līdzi šiem soļiem:

 1. atveriet savu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu un veiciet autorizāciju;
 2. dodieties uz sadaļu "Skatīt" galvenajā izvēlnē lapas augšā un noklikšķiniet uz "Tirgus apskats" vai izmantojiet taustiņu kombināciju Ctrl + M;
 3. "Tirgus apskats" logā noklikšķiniet uz jebkura Simbola ar peles labo pogu, un izvēlēties simboli. Variet arī izmantot taustiņu kombināciju Ctrl + U;
 4. "Simboli" loga meklēšanas sadaļā ierakstiet Netflix vai tā abreviatūru #NFLX;
 5. uzklikšķiniet uz atrastā Simbola un dodieties uz sadaļu "Rādīt Simbolu";
 6. kad tas tiks izdarīts, Netflix akcijas tiks pievienotas Jūsu "Tirgus apskats" sarakstam;
 7. ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Netflix simbola "Tirgus apskats" logā un izvēlieties "Jauns rīkojums";
 8. šajā logā Jūs variet izvēlēties darījuma apjomu, stop loss un take profit līmeņus.
 9. kad visi obligātie parametri tiks aizpildīti, noklikšķiniet uz pārdot, lai atvērtu Netflix akciju pārdošanas darījumu;

Atverot pārdošanas darījumu Jums būs iespēja nopelnīt uz Netflix akciju vērtības samazinājuma!

Joprojām par sarežģītu? Lai uzzinātu vairāk par Admiral Markets piedāvāto tirdzniecības programmu funkcionalitāti, apmeklējiet mūsuYoutube kanālu vai noskatieties zemāk atrodamo video angļu valodā.

Akciju cenas tehniskā analīze un investīcijas Netflix akcijās

Akciju cenas grafika analīze un investīcijas Netflix akcijās

Kā investēt Netflix akcijās izpētot cenas grafiku

Avots: Guru octus - Netflix akciju cenas grafiks - dati iegūti 2020. gada 22. aprīlī.

2000. gada sākumā, kad Netflix kotēja savas akcijas biržā no investoriem nebija sadzirdami entuziasma pilni saucieni. Tas tāpēc, ka liela daļa investoru bija guvuši nepatīkamu pieredzi investējot interneta uzņēmumos, zaudējot ievērojamus līdzekļus plīstot "dot-com" burbulim.

Netflix akcijas ievērojamu vērtības kāpumu piedzīvoja vien pēc 2008. gada finanšu krīzes. Tikai tad, kad uzņēmums sāka attīstīt savus pakalpojumus un attīstīt savu uzņēmējdarbību starptautiski, piedāvājot video straumēšanas pakalpojumus viedierīcēs (planšetdatoros un telefonos), datoros un spēļu konsolēs.

Dēļ satura kvalitātes, cenas un pieejamības, piedāvājot klientiem plašu filmu un seriālu klāstu visām gaumēm, uzņēmuma abonementu skaits strauji sāka pieaugt.

Neraugoties uz to, ka Netflix ir kļuvis par vadošo uzņēmumu, kas nodrošina tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus visā pasaulē, tā peļņa ir salīdzinoši neliela dēļ investīcijām, ko uzņēmums pastāvīgi veic, lai attīstītu biznesu un uzlabotu klientu pieredzi. Ja raugāmies uz prognozēm par dividenžu maksājumiem, tad jāteic, ka vismaz īstermiņā un vidējā termiņā dividendes no Netflix akcijām, visticamāk, nav gaidāmas.

Lielā konkurence segmentā, kā arī apstāklis, ka uzņēmuma ieņēmumi ir atkarīgi no abonementu skaita, liek uzņēmumam nepārtraukti investēt tehnoloģijās un jauna satura radīšanā, kas prasa izmaksas, lai saglabātu savas līderpozīcijas tirgū un nezaudētu abonementu skaitu

Akciju dalīšana un investīcijas Netflix akcijās

Kā sākt investēt Netflix akcijās pēc akciju dalīšanas

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition, Netflix, W1 sveču cenas grafiks, datu diapazons no 2019. gada 29 aprīļa līdz 2020. gada 15. maijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Laika periodā starp 2012. gada 3. augustu un 2015. gada 13. jūliju, Netflix piedzīvoja vienreizēju akciju vērtības pieaugumu par vairāk kā 1000%, akciju cenai augot no 52.81 USD par akciju līdz 716.06 USD. Ja pieņemam, ka Netflix akciju vērtības pieaugums atspoguļo uzņēmuma biznesa panākumus, tad būtu vērts uz esošo akciju cenu paskatīties arī no cita skata punkta, pirms sākt investēt Netflix akcijās.

Netflix vairākkārt ir norādījis, ka tas vēlas, lai ne tikai tā pakalpojumi ir pieejami visiem, bet arī tā akcijas varētu atļauties iegādāties visi interesenti. Un šeit rodas problēma! Ja uzņēmuma vienas akcijas vērtība tirgū ir novērtēta ar 700 USD, tad rodas jautājums, kā sākt investēt Netflix akcijās tiem privātajiem ieguldītājiem kuriem tās šķiet nesamērīgi dārgas? Otrā problēma ir saistīta ar uzņēmuma finanšu pārvaldību un likviditātes problēmām, kas saistītas ar akciju augsto cenu tirgū. Dēļ augstās akciju vērtības, to pārdošana tirgū atsevišķos gadījumos varētu būt diezgan sarežģīta. Tieši šī iemesla dēļ uzņēmuma vadība 2015. gadā lēma par akciju dalīšanu.

Netflix akciju dalīšana notika 2015. gada 14.-15. jūlijā. Kā redzams grafikā augstāk, akciju vērtība pēc dalīšanas nokrita no 700 USD par vienu akciju, 2015. gada 14. jūlijā, līdz 100 USD par akciju, 2015. gada 15. jūlijā. Akcijas tika dalītas attiecībā 1:7. Tas nozīmē, ka jebkurš kas bija iegādājies Netflix akcijas pirms 14. jūlija, vienas akcijas vietā saņēma septiņas akcijas.

Lai sekotu līdzi Netflix un citu uzņēmumu akciju izmaiņām tirgū, variet lejupielādēt kādu no Admiral Markets piedāvātajām MetaTrader Supere Edition tirdzniecības programmām, kas ir aprīkotas ar papildus tehniskās un fundamentālās analīzes rīkiem. Lai iegūtu MetaTrader Supreme Edition savā īpašumā, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera:

Kā investēt Netflix akcijās ar MT4 un MT5 SE

Akciju cenas fundamentālā analīze un investīcijas Netflix akcijās

 • Netflix bilances analīze;
 • Netflix ceturkšņa finanšu pārskata analīze;
 • Netflix akcijas un dividendes;

Investīcijas Netflix akcijās un bilances analīze

Kā investēt Netflix akcijās pēc apgrozījuma

Avots: Netflix finanšu pārskata dokuments. Publicēts 2019. gada augustā.

Ka redzams grafikā augstāk, pēdējo trīs gadu laikā no 2016. gada līdz 2018. gadam, Netflix apgrozījums ir uzrādījis ievērojamu pieaugumu - kopumā par vairāk kā 78%. Šis pieaugums, lielā mērā, ir skaidrojams ar Netflix tiešsaistes pakalpojumu veiksmīgo darbību un pieprasījuma pieaugumu starptautiskajos tirgos.

No otras puses ir būtiski pieaudzis Netflix parāds, kas atspoguļots grafikā kā orandžais stabiņš. 2018. gadā Netflix parāds sasniedza 6.566 miljardus USD, kas ir pieaugums par 300% divu gadu laikā. Parāda pieaugums galvenokārt ir skaidrojams ar uzņēmuma investīcijām tehnoloģiju attīstībā un saturā, kas ir būtiski tirgū ienākot aizvien jauniem spēlētājiem un pieaugot konkurencei jaunu abonementu piesaistē un esošo noturēšanā.

No vienas puses, ja uzņēmuma parāds pieaug īstermiņā, tad tas var tikt atbalstīts, tomēr ir skaidrs, ka parāds un tā pieaugums tiks ļoti rūpīgi uzraudzīts no investoru puses, īpaši uzmanot, lai tas neaugtu ātrāk par apgrozījumu, kā tas ir noticis pēdējo gadu laikā. Otrkārt, ir svarīgi atcerēties, ka Netflix sen jau vairs nav start-up uzņēmums un parāda nekontrolēts pieaugums var likt investoriem novērsties no uzņēmuma. Tāpēc rodas jautājums vai un kā būtu pareizāk sākt investēt Netflix? Lai uz šo jautājumu atbildētu, apskatīsim Netflix 2020. gada pirmā ceturkšāna finanšu pārskata datus.

2020. gada pirmā ceturkšņa finanšu pārskata datu analīze un investīcijas Netflix akcijās

Finanšu pārskata dati par 2020. gada pirmo ceturksni, kas tika publiskoti 21. aprīlī, atspoguļoja ievērojamu Netflix jauno abonementu skaita pieaugumu. Tomēr neraugoties uz to, Netflix akciju vērtība atveroties Amerikas tirgum trešdienas rītā, bija nokritusi par 1.2%, kas lielā mērā ir skaidrojams ar piesardzīgajām prognozēm. Tajā pašā laikā, Nasdaq 100 akciju indekss, kurā ir iekļauts arī uzņēmums Netflix, tirdzniecības sesiju sāka ar 2.1% pieaugumu. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, kas ir būtiski cietuši no COVID-19 un valdības uzliktajiem ierobežojumiem krīzes mazināšanai, Netflix vērtība gluži pretēji ir spējusi uzrādīt pat 30% pieaugumu, attiecībā pret akciju vērtību gada sākumā.

Uzņēmums ir arī norādījis, ka tas nevar sniegt pilnībā precīzu abonementu skaita pieauguma prognozi COVID-19 krīzes laikā, nosaucot tos vienkārši par "minējumiem".

Kā sākt investēt Netflix akcijās un galevnie finanšu rādītāji

 • peļņa uz vienu akciju: 1.57 USD;
 • ieņēmumi: 5.77 miljardi USD;
 • papildus neto ieņēmumi no abonamentiem visā pasaulē: 15.77 miljoni USD;

Pēc Volstrītas analītiķu un Refinitiv prognozēm, 2020. gada pirmajā ceturksnī Netflix peļņai uz vienu akciju bija jābūt 1.65 USD un kopējiem ieņēmumiem 5.76 miljardiem USD. Pēc Street Account aplēsēm, pirmajā ceturksnī neto ieņēmumiem no abonementiem bija jābūt 8.2 miljoni USD.

Kā redzams prognozētie rezultāti ir ļoti atšķirīgi no faktiskajiem finanšu pārskata datiem - tas tāpēc, ka ir salīdzinoši neiespējami prognozēt Netflix darbību, īpaši COVID-19 krīzes laikā, kad pieaug pieprasījums pēc straumēšanas un e-komercijas pakalpojumiem. Tomēr šis arguments bija pieteikeams daudziem privātajiem un instirtucionālajiem investoriem, lai sāktu investēt Netflix akcijās uz ko norāda akciju vērtības straujais pieaugums.

Netflix vadība, publiskojot ziņojumu par 2020. gada pirmā ceturkšņa rezultātiem, informēja savus investorus, ka tiek sagaidīta jaunu abonementu skaita pieauguma palēnināšanās 2020. gada otrajā ceturksnī, brīdinot arī par abonementu samazināšanos, beidzoties COVID-19 krīzei pasaulē.

Finanšu pārskata paziņojumā par 2020. gada otro ceturksni Netflix vadība prognozē, ka varētu tikt sasniegti 7.5 miljoni apmaksāto abonementu visā pasaulē, vienlaikus norādot, ka tas ir tikai "minējums", jo ir neiespējami prognozēt precīzu skaitu, ņemot vērā īpašos apstākļus un neziņu par to, kad COVID-19 noteiktie ierobežojumi tiks atcelti. Uzņēmums arī prognozē, ka 2020. gada trešajā ceturksnī varētu samazināties jaunu abonementu skaits attiecībā pret to pašu laika periodu pērn, to uzņēmums skaidro ar apstākli, ka valdības visā pasaulē varētu sākt atcelt COVID-19 ierobežojumus, kā arī ņemot vērā, ka iepriekšējā gada trešajā ceturksnī Netflix sāka rādīt jaunākās "Stranger Things" un "Money Heist" epizodes, kas piesaistīja lielu auditoriju.

Netflix izpilddirektors Rīds Hastings, komentējot uzņēmuma darbību 2020. gada pirmajā ceturksnī sacīja: "Mums nepatīk lietot vārdu "minēt - mēs labprātāk izmantotu vārdu prognozēt, bet šajos apstākļos ir ļoti grūti precīzi kaut ko noteikt. Bet vai internets un izklaide interneta vidē būs aktuāla arī pēc pieciem gadiem? Par to gan varam būt droši un šajā jomā nekas nav mainījies"

Uzņēmuma vadītājs arī apliecināja, ka visi šovi un seriāli, kas paredzēti nodošanai skatītājiem 2020. gada otrajā ceturksnī joprojām paliek spēkā un nekas netiek atcelts vai pārcelts dēļ esošās krīzes. Attiecībā uz jaunajiem projektiem - tie gan ir apturēti un līdzekļi, kas tika paredzēti jaunu seriālu un projektu uzsākšanai ir pārdalīti par labu licenču iegādei jauniem TV seriāliem un šoviem. Un kā redzams no akciju vērtības pieauguma, no investoru puses šis argumnts tika uztverts ar izpratni un nemazināja to vēlmi sākt investēt Netflix akcijās.

Uzņēmums arī paziņoja, ka 2020. gadā brīvās naudas plūsma varētu sasniegt vismaz 1 miljardu USD, pretēji prognozētajam par negatīvu brīvās naudas plūsmu -2.5 miljardi USD. Netflix arī norādīja, ka uzņēmuma peļņu ārējos tirgos būtiski ietekmē pieaugošā USD vērtība attiecībā pret citām pasaules valūtām, kas samazina uzņēmuma peļņu.

Gregs Peters (Greg Peters) Netflix produktu vadītājs pauda, ka "neskatoties uz apgrozījuma pieaugumu un atgriešanos iepriekšējā līmenī, uzņēmums neplāno palielināt jebkādas cenas par pakalpojumiem, īpaši esošās krīzes apstākļos."

Lai uzzinātu vairāk par makroekonomisko datu un uzņēmumu finanšu pārskatu analīzi, izlasiet Admiral Markets sagatavoto materiālu par ekonomisko ziņu un uzņēmumu finanšu pārskata kalendāru.

Lai atvērtu reālo tirdzniecības kontu un sāktu Netflix akciju tirdzniecību, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera!

Kā investēt Netflix akcijās ar reālo kontu

Kā sākt investēt Netflix akcijās - izaicinājumi COVID-19 krīzes apstākļos

Līdz ar valstu valdību uzliktajiem ierobežojumiem COVID-19 pandēmijas mazināšanai un ierobežošanai pasaulē, vairākas industrijas ir saskārušās ar grūtībām nodrošināt savu biznesu. Neraugoties uz Netflix abonementu skaita pieaugumu, uzņēmumam ir nācies atcelt vairākus projektus. Jaunu filmu un seriālu filmēšana ir praktiski apstājusies un, lai mazinātu krīzes ietekmi uz industriju, Netflix ir paziņojis par 150 miljonu USD novirzīšanu krīzes seku novēršanai.

100 miljonus USD ir plānots novirzīt televīzijas un filmu industrijas darbinieku atbalstam un 30 miljonus USD trešajām personām un bezpeļņas nevalstiskajām organizācijām, lai palīdzētu filmu uzņemšanas komandām valstīs, kurās tiek realizēti Netflix filmu projekti.

"Lai atsāktu filmēšanu, Netflix plāno veikt nepieciešamos vīrusa testus un nodrošināt visus piesardzības pasākumus, vienlaikus ņemot vērā jau esošās prakses un pieredzes, kas gūtas filmējot projektus Islandē un Dienvidkorejā" tā turpmākos plānus komentēja Netflix direktors satura jautājumos Teds Sarandos (Ted Sarandos).

Kā sākt investēt Netflix akcijās - dividenžu izmaksa

Neraugoties uz to, ka Netflix savas akcijas publiskā apgrozībā laida jau 2002. gadā, dividendes par ieguldījumiem uzņēmuma akcijās tas nav maksājis. Šādu izvēli var saprast, ņemot vērā Netflix finanšu grūtības darbības pirmsākumos un pēc akciju izlaišanas publiskā apgrozībā, kad uzņēmumam bija nepieciešami līdzekļi uzņēmuma un biznesa modeļa pilnveidošanā.

No otras puses, Netflix ir pamats bažām par investoru uzticību un pacietību. Netflix vairs nav jaunuzņēmums (start-up) un kopš 2010. gada, kad uzņēmuma akciju vērtība strauji sāka pieaugt, turpmāk uzņēmuma vadībai aizvien grūtāk būs pamatot investoriem lēmumu par dividenžu nemaksāšanu un pārliecināšanu sākt investēt Netflix akcijās. Tajā pašā laikā, kamēr uzņēmuma akciju vērtība aug, investori var nopelnīt uz akciju vērtības pieauguma rēķina, bet kas notiks, kad uzņēmuma attīstība un ekspansija sāks mazināties un akciju vērtība pārstās augt?

Turklāt tirgū ienākot jauniem spēlētājiem kā, piemēram, Amazon kura bizness un naudas plūsma ir diversificēta un investoriem tiek maksātas dividendes par ieguldīto uzņēmuma akcijās, Netflix ar laiku var nākties saskarties ar problēmu, kā noturēt savus investorus, lai tie neaizietu pie konkurentiem.

Kā sākt investēt Netflix akcijās - konkurence tirgū

Ja esiet nolēmis sākt investēt vai tirgot strauji augoša uzņēmuma kā piemēram, Netflix akcijas, tad ņemiet vērā, ka ar laiku tiks sasniegts uzņēmuma briedums. Šajā brīdī uzņēmuma izaugsme, parasti, sāk mazināties. Un tieši tad viens no svarīgākajiem jautājumiem ko uzdos investori būs, vai uzņēmuma biznesa modelis ir pietiekami efektīvs un pārdomāts, lai nestu stabilu ilgtermiņa izaugsmi.

Atcerēsimies, ka Netflix ir gana daudz spēcīgu konkurentu, piemēram:

 • Amazon un tā platforma Amazon Prime Video;
 • Apple un tā pakalpojums Apple TV;
 • Disney, kas strādā pie ļoti ambicioza projekta, kas drīzumā tiks nodots skatītājiem un būs paredzēts visām vecuma grupām un auditorijām;
 • HBO;
 • kā arī virkne telekomunikāciju uzņēmumu, kas attīsta un piedāvā savus straumēšanas pakalpojumus un oriģinālo saturu.

Turklāt ir svarīgi ņemt vērā, ka tādi uzņēmumi kā Amazon, Apple un Disney ir diversificējoši savu biznesu un tiem ir ļoti lieli finanšu resursi. Iepriekš minētajiem uzņēmumiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi ir tikai daļa no to biznesa un ienākumu avota, un pat gadījumā ja to darbība šajā jomā neizrādītos veiksmīga, tad to darbība un bizness nekādā gadījuma netiks apdraudēti.

Investīcijas Netflix akcijās ar Admiral Markets?

Ar Admiral Markets Jums ir iespēja sākt investēt gan reālās uzņēmuma akcijās un biržā tirgotajos fondos (ETF), gan veikt pirkšanas un pārdošanas darījumus ar akciju un citu finanšu instrumentu cenas starpības līgumiem (CFD).

Atšķirībā no reālo akciju iegādes, tirgojot CFD Jūs neiegādāsieties pašu bāzes aktīvu, bet gan līgumu, kas ļauj nopelnīt no bāzes aktīva cenas izmaiņām tirgū.

Turklāt, lai sāktu tirgos akciju CFD Jums nav nepieciešami lieli ieguldījumi, jo Admiral Markets saviem klientiem nodrošina iespēju tirgot ar kredītplecu. Tiesa svarīgi atcerēties, ka neapdomīgi tirgojot ar sviras finansējumu (kredītplecu) Jūs variet ātri zaudēt savus ieguldījumus.

Tāpēc pirms uzsāciet tirdzniecību pārliecinieties, ka Jums ir pilnībā saprotami sviras finansējuma darbības principi un riski, ko tie sevī ietver. Turklāt CFD ir sarežģīti instrumenti un nav paredzēti visiem privātajiem ieguldītājiem.

Atšķirībā no reālajām akcijām, tirgojot akciju CFD Jūs varēsiet atvērt tirdzniecības darījumus abos virzienos. Tas nozīmē, ka Jums būs iespēja nopelnīt gan pie cenas pieauguma, gan krituma tirgū. Ja Jums šķiet, ka Netflix akciju vērtība samazināsies, tad atverot īso (pārdošanas) darījumu, varēsiet gūt peļņu no akcijas vērtības samazinājuma tirgū.

Lai uzzinātu vairāk par Admiral Markets piedāvātajiem tirdzniecības konta veidiem, apmeklējiet mūsu mājaslapas sadaļu "Tirdzniecības kontu veidi"

Lai ieguldītu reālajās akcijās un saņemtu dividendes no ieguldītā, Jums ir nepieciešams atvērt Admiral Markets Invest.MT5 kontu. Šī konta īpašniekiem ir iespēja piekļūt 15 pasaulē lielākajām biržām un tirgot vairāk kā 8000 uzņēmumu akciju un ETF. To visu var izdarīt caur vienu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu.

Lai atvērtu Invest.MT5 kontu un sāktu investēt Netflix akcijās, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera:

Kā investēt Netflix akcijās un ETF ar Admiral Markets

Cita noderīga informācija tavai izaugsmei

Par Admiral Markets

Admiral Markets ir vairākkārtējs starptautisku apbalvu ieguvējs, globāli regulēts Forex un CFD brokeris, kas piedāvā tirdzniecību ar vairāk, kā 8000 finanšu instrumentiem izmantojot pasaulē populārākās tirdzniecības platformas MetaTrader 4 un MetaTrader 5. Sāc tirgot jau šodien!

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!