76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Tirdzniecības instrumenti

Uzziniet vispārīgu informāciju par finanšu tirgiem un dažādiem tirdzniecības instrumentiem! Pastāstīsim vairāk par investīcijām, finanšu instrumentiem un CFD...

Tirdzniecība vērtspapīru tirgū

Kādi ir vērtspapīru veidi finanšu instrumentu tirgū? Kā veikt investīcijas kapitāla un pārāda vērtspapīros un kāpēc izvēlēties Admiral Markets?

Kā tirgot ASV dolāra indeksu?

ASV dolārs neapšaubāmi ir viena no svarīgākajām valūtām pasaulē - kā nekā tā ir pasaules rezerves valūta. Arī lielākā daļa izejvielu ir kotētas tieši USD.

Izejvielas un izejvielu tirdzniecība

Vai zinājāt, ka izejvielu tirdzniecības vēsture sniedzas līdz pat senākajām civilizācijām? Zelts ir vecākais vispasaules tirgus.

Investīcijas iesācējiem

Investīcijas ir viens no labākajiem veidiem, kā uzkrāt līdzekļus vecumdienām, vai arī ar mērķi sasniegt finansiālo brīvību.

Nafta, WTI un BRENT

WTI un BRENT ir naftas etaloni, kurus izmanto, lai noteiktu naftas cenu. Lai gan WTI ir augstvērtīgāka nafta nekā BRENT, WTI ir 10$ lētāks. Kāpēc?

Fjūčeri jeb nākotnes līgumi

Kādas ir fjūčeru tirdzniecības priekšrocības? Kādas ir fjūčeru atšķirības, salīdzinot ar CFD? Fjūčeru pamatprincipi, tirdzniecības stratēģijas un vēl!

Īsā pārdošana jeb CFD short selling

Kas ir īsā pārdošana jeb short selling? CFD kontrakti ļauj pelnīt arī tad, kad finanšu instrumenta cena krīt. Atliek tikai nospiest SELL un gaidīt!

Obligācijas un to veidi

Šajā rakstā aplūkosim, kas ir obligācijas un kādi ir to veidi. Apskatīsim arī terminus saistībā ar obligācijām - nominālā vērtība, kupons, ienesīgums.

Kas ir CFD?

CFD ir cenu starpības līgums, kas ir ļoti populārs atvasināts finanšu instruments. Ar to iespējams noplenīt gan uz cenas lejupslīdi, gan uz augšupeju.

Kas ir ETF?

ETF strauji gūst popularitāti un aizstāj tradicionālas investīciju iespējas. Iemesls ir ļoti vienkāršs - ērta pārvaldība un zemas izmaksas.

Finanšu instrumenti un tiešsaistes tirdzniecība

Šajā rakstā vairāk par finanšu instrumentiem un tiešsaistes tirdzniecību, un to attīstību 21. gs, priekšrocībām un labāko platformu izvēli.

Akciju indeksi

Akciju indekss atspoguļo vienas akciju grupas vērtību un parāda šī konkrētā akciju indeksa kopējo, pašreizējo un vēsturisko veiktspēju. Indeksu CFD?

Finanšu tirgus un tā veidi

Finanšu tirgū vērtspapīri tiek tirgoti gan valsts, gan globālā līmenī. Šajā rakstā apskatīsim svarīgākos finanšu tirgus, skaidrojot to globālo lomu.

Labāko "Blue-Chip" akciju tirdzniecības ceļvedis

Kas ir "Blue-Chip" akcijas un pēc kādiem kritērijiem tās iedala? Vai "Blue-Chip" akcijas ir droša investīcijas un kuras ir labākās "Blue-Chip"?

EUR/USD valūtu pāra priekšrocības un stratēģijas

Šajā rakstā pievēršam pastiprinātu uzmanību ‎€/$ valūtu pārim, tā priekšrocībām un mīnusiem, labākajiem tirdzniecības laikiem un dažādām stratēģijām.

Viss par DAX 30

DAX blue chips akciju biržas indekss. Tajā iekļautas 30 Vācijas lielākās kompānijas, kuras tirgojas Frankfurtesakciju biržā - Adidas, Bayer, BMW, Deutsche Bank, Siemens un Volkswagen Group visas ir iekļautas DAX. Rakstā apskatīti iemesli, kāpēc ir vērts tirgot DAX30 CFD.

Zelts un zelta tirdzniecība

Zelts pasaulē vienmēr ir bijis plaši atzīts, pateicoties tā vērtībai un bagātajai vēsturei. Kas ietekmē zelta cenu? Cik daudz zelta ir Centrālajām bankām?