76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Viss par DAX 30

Admiral Markets piedāvā DAX30 – Vācijas ekonomikas etalona indeksa CFD.

DAX ir tā saucamo "blue chips" akciju tirgus indekss. Tajā iekļautas 30 Vācijas lielākās kompānijas, kuras tirgojas Frankfurtes akciju biržā. Adidas, Bayer, BMW, Deutsche Bank, Siemens un Volkswagen Group ir daļa no šī DAX indeksa.

Pēc Investing.com statistikas DAX ir 9 populārākais instruments pasaulē, un tam ir augstākais reitings tirgojamo indeksu vidū.

DAX30 CFD ir viens no Admiral Markets populārākajiem instrumentiem. Admiral Markets popularitāte Vācijā skaidrojama ar lielo konkurenci DAX30 tirdzniecības nosacījumos šajā valstī.

Kāpēc tirgot DAX30 ?

 • Tipiskais spreds 0.8 punkti 07:00 - 21:00 UK (no 09:00 līdz 23:00 EET). No pirmdienas līdz piektdienai.
 • Iespēja tirgot minlotes. Tas nozīmē, ka minimālais tirdzniecības apjoms ir 0.1 lote
 • Garantēta tirgus izpilde .
 • Nav Stop-Loss (SL) un Take-Profit (TP) iesaldēšanas līmeņu.
 • Pieejams kredītplecs līdz pat 1:500.
 • Potenciāla peļņa gan no cenu kāpuma, gan krituma.
 • Kontraktiem nav termiņa. Jūs varat turēt darījumus atvērtus cik ilgi to uzskatīsiet par nepieciešamu.

Kāpēc izvēlēties Admiral Markets ?

 • Konta negatīvas bilances aizsardzības politika. Esiet pasargāts no negatīvās bilances.
 • Faktiskās tirgus kotācijas.
 • Veiciet darījumus ar vienu peles klikšķi.
 • Kompānija licencēta un autorizēta Lielbritānijas finanšu uzraudzības iestādē (FCA), kas plaši pazīstama kā stingrākais finanšu regulators Eiropā.
 • Tiek atbalstīti visi tirdzniecības stili un stratēģijas: hedžēšana, skalpēšana, padomnieki (EA) – bez jebkādām tirdzniecības barjerām.

Cenu starpības līgumu - CFD tirdzniecība

CFD tirdzniecība ļauj gūt peļņu gan no cenu kāpuma, gan to krituma. Divi piemēri ilustrācijai:

DAX30 tirdzniecība ar Admiral Markets ļauj izlemt - kāda būs viena DAX30 punkta vērtība. Tas var būt 1 eiro, 2 eiro vai par 50 eiro. Viss atkarīgs no kontraktu daudzuma, ar kuriem tirgojat. Tādā veidā jūs vienmēr būsiet lietas kursā – cik vērta ir jūsu pozīcija. Kad DAX pavirzās par 10 punktiem, jūsu peļņa vai zaudējumi būs 10, 20 vai 50 eiro. Tas tiešām ir tik vienkārši.

DAX30 tirdzniecība ar Admiral Markets ir skaidra un saprotama. Finanšu instrumentiem ne vienmēr jābūt sarežģītiem.

CFD DAX30 ķīla


Ķīlas prasības (cik daudz līdzekļu jābūt jūsu īpašumā, lai atvērtu darījumu) bieži vien mazumtirdzniecības investoriem ir izšķirošais faktors. Visbiežāk kāds finanšu instruments nav pieejams tirdzniecībai tāpēc, ka naudas summa, kas nepieciešama darījuma izpildei, vienkārši ir par lielu.


daxcfd.png
Cenu starpības līgumi (CFD) mazumtirdzniecības treideriem ir lieliska alternatīva. Ar 1:500 kredītplecu Admiral Markets DAX30 CFD tirdzniecību padara pieejamu praktiski jebkuram.

Nepieciešamās ķīlas aprēķins ir pavisam vienkāršs.

Ņemsim par piemēru sekojošu scenāriju:

Кредитное плечо: 1:500

DAX30 uz 9000 punktu atzīmes

Jūsu ķīlas prasības par vienu līgumu ir: 9,000 / 500 = 18 EUR

Ņemiet vērā, ka DAX ir ļoti volatīls instruments. Vidējais DAX svārstību diapazons ir aptuveni trīs reizes lielāks kā S&P500, tāpēc DAX30 pat salīdzinoši nelielos apjomos var būt ļoti interesants.

Sperds – DAX30 CFD tirdzniecības izmaksas

Tirgojot Forex un CFD jūs vienmēr iegūstat divas cenas: BID un ASK. Pirkšanas darījumus jūs atverat par ASK cenu, savukārt aizverat šo darījumu pēc tam par BID cenu. BID un ASK cenu starpību sauc par spredu.

Pirms gūt peļņu, ir jāsedz spreda izmaksas. Tāpēc, jo mazāks spreds, jo zemākas ir jūsu izmaksas, un ātrāk gūsiet peļņu.

Mini-terminālis: Veiciet darījumus daudz efektīvāk ar MetaTrader 4 SE

Galveno tirdzniecības sesiju laikā 07:00 - 21:00 pēc Lielbritānijas laika (no 09:00 līdz 23:00 EET) DAX30 spreds ir 0.8 punkti un parasti tas ir fiksēts. Spredam varat sekot līdzi izmantojot Admiral spreda indikatoru, kurš ietilps MetaTrader 4 Supreme Edition indikatoru pakotnē.

Screenshot_10.jpg

Spreda indiaktors. Pieejams ar MetaTrader 4 Supreme Edition.

MT4 Supreme Edition

Tirdzniecība dienas ietvaros

Atveriet un aizveriet savus DAX30 CFD darījumus dienas laikā un maksājiet tikai spredu.

Pozīciju saglabāšana uz nakti

Pozīcijām, kuras paliek atvērtas uz nakti, tiks aprēķināts SWAP. Atšķirībā no valūtu pāriem (kur trīskāršais SWAP tiek aprēķināts trešdienās), šeit trīskāršais SWAP tiek aprēķināts piektdienās.

DAX30 CFD tirgus kotācijas

"Tas nav DAX" – šī frāze jums jāatceras. Ja salīdzinām dažādus CFD brokerus vai šī brīža cenu Xetra DAX vai nākotnes līgumiem, jūs vienmēr atradīsiet nelielu starpību. Kāpēc tā?

Katram tirgus laukumam ir savas cenu kotācijas. Xetra kotācijas atšķiras no nākotnes līgumu cenām, savas kotācijas ir arī lielajām investīciju bankām. Xetra sistēmas sniedz cenu kotācijas no 8.00 līdz 14.30 pēc Lielbritānijas laika (10:00 līdz 18:30 EET), savukārt nākotnes līgumu tirgus atvērts no 7.00 līdz 21.00 pēc britu laika (09:00 līdz 23:00 EET).

Nākotnes līgumiem ir savs dzēšanas laiks, un ar katru dienu faktorizējas šīs laika izmaksas. Par cik DAX30 CFD pie Admiral Markets nav laika ierobežojuma, un darījumi var būt atvērti, kamēr vien jūs to uzskatāt par vajadzīgu, var notikt nelielās nobīdes no cenas.

DAX30 CFD pie Admiral Markets UK pēc cenas ir tā saucamais "naudas indekss", nevis nākotnes līgumu indekss. Admiral Markets BID un ASK cenas un tirdzniecības likviditāti saņem no saviem likviditātes nodrošinātājiem, tādā veidā nodrošinot godīgas un caurspīdīgas cenu kotācijas.

Kāpēc izvēlēties DAX30 :

 • Savas volatilitātes dēļ DAX ir viens no aizraujošākajiem un interesantākajiem produktiem.
 • Indeksam sekot ir vieglāk nekā valūtu pārim: daudz mazāk faktoru, kuri jāņem vērā.
 • Indeksa tehniskā analīze ir vienkāršāka, salīdzinājumā ar valūtu pāriem.
 • 91% orderu tiek izpildīti 90 milisekunžu laikā.

Taču neaizmirstiet, pirms ķerties pie tirdzniecības reālajā kontā, pārbaudīt savas tirdzniecības iemaņas drošā vidē demo kontā.

Demo konts