Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Fjūčeri jeb nākotnes līgumi

Šajā rakstā salīdzināsim fjūčeru un CFD tirdzniecību, galvenās atšķirības un īpatnības. Aplūkosim arī praktiskus fjūčeru tirdzniecības piemērus un kāpēc vajadzētu kārtīgi izprast gan fjūčerus, gan CFD un tad pieņemt lēmumu par sev piemērotāko instrumentu. Investīciju pasaulē pastāv dažādi gadījumi un abi instrumentu veidi var būt vienlīdz noderīgi attiecīgajās situācijās.

Fjūčeri

Pirmais nākotnes līgums (fjūčers) tika noslēgts 1851. gadā. Tā pamatā esošā prece bija kukurūza un līgums tika slēgts Chicago Board of Trade (CBOT). Līguma noteikumi bija vienkārši: pārdevēja (lauksaimnieka) un pircēja (industriālas kompānijas) starpā noslēgt vienošanos par preces apmaiņu pret naudu nākotnē ar fiksētu cenu. Kopš tā laika nākotnes līgumu (fjūčeru) tirdzniecība ir piesaistījusi daudz jaunu tirdzniecības instrumentu, tādējādi palielinot arī pircēju un pārdevēju interesi.

Nākotnes līgumu tirgus dalībnieki pārsvarā ir uzņēmumu un institucionālie treideri, taču šis tirgus piesaista arī spekulantus, kuri mēģina nopelnīt, prognozējot instrumenta cenas svārstības nākotnē.

Tehnoloģijām attīstoties un jaudīgiem datoriem kļūstot par ikdienu, daudzi treideri izvēlas tirgot fjūčerus, izmantojot CFD jeb cenu starpības līgumus. Šajā rakstā mēs izskaidrosim visu, ko vajadzētu zināt par fjūčeru tirdzniecību, CFD, katra instrumenta veida plusiem un mīnusiem, pieejamajiem instrumentiem un kā izstrādāt stratēģiju, lai gūtu peļņu gan ar fjūčeriem, gan CFD.

Ievadsemināri ar Admiral Markets!

Finanšu instrumentu tirdzniecību mēdz asociēt ar ātru peļņu un lielu risku, bet patiesībā viss ir atkarīgs no paša investora darbībām: iespējams nopelnīt gan 1%, gan 100% mēnesī, bet, jo lielāku peļņu investors vēlas gūt, jo lielākus riskus, visticamāk, jāuzņemas. Tāpēc viena no panākumu atslēgām ir saprātīgi un objektīvi mērķi, kurus izdodas sasniegt regulāri.

Piedāvājam bezmaksas seminārus Rīgas centrā, kuros iepazīstināsim ar MetaTrader platformu un investīciju pakalpojumiem, kurus sniedzam jau 18 gadus!

ievadsemināri

Kas ir fjūčeri?

Nākotnes līgumi ir cēlušies no izejvielu nozares. Lauksaimnieki, naftas ieguvēji un citu izejvielu ieguves/apstrādes uzņēmumi vēlējās kontrolēt riskus, ko radīja neskaidrība par konkrētās preces nākotnes cenu. Tā rezultātā radās nākotnes līgumi jeb fjūčeri. Fjūčeru pārdevējs pēc būtības piekrīt pārdot konkrētu daudzumu attiecīgās preces konkrētā datumā nākotnē jebkuram, kurš izrādīja vēlmi iegādāties šo līgumu. Līguma cena bija atkarīga no pircēju pieprasījuma, kā arī pārdevēju piedāvājuma.

Līdzīgā veidā nākotnes līguma pircējs piekrīt līguma derīguma termiņa beigās no pārdevēja pirkt līgumam pamatā esošo izejvielu, piemēram, to pašu kukurūzu vai naftu. Mūsdienās fjūčeru tirdzniecībā pieejamas ne tikai izejvielas, bet arī citi aktīvi. Taču cenu "noteikšana" joprojām notiek tajās pašās vietās, piemēram, lielajās Amerikas fjūčeru biržās.

Dažas no tām:

 • The Chicago Mercantile Exchange;
 • The Chicago Board of Trade;
 • The New York Mercantile Exchange.

Nākotnes līgumu biržas atrodamas arī Eiropā un citos lielākajos finanšu tirdzniecības centros. Vienīgā atšķirība mūsdienās: cilvēki vairs fiziski netiekas biržā, bet gan veic tirdzniecību elektroniski ar brokera starpniecību.

Kas ir fjūčeru tirdzniecība?

Līdz šim apskatījām, kam fjūčeru tirgus radīts: uzņēmējiem, lauksaimniekiem un citiem ar izejvielām saistītiem uzņēmumiem. Taču straujo cenas svārstību dēļ, šie tirgi piesaista arī spekulantus ar dažādiem fjūčeru tirdzniecības stiliem.

Viens no šādiem tirdzniecības stiliem ir fjūčeru dienas tirdzniecība. Izmantojot šo tirdzniecības veidu, treideri spekulē uz īstermiņa cenu svārstībām vienas tirdzniecības dienas ietvaros. Vairums dienas treideru ir ļoti aktīvi, bieži vien atverot vairākas pozīcijas dienā un cerot uz peļņu dienas noslēgumā. Taču iesācējiem šāds tirdzniecības veids uzskatāms par riskantu.

Vēl viens tirdzniecības stils ir fjūčeru spreda tirdzniecība. Šī stila pamatmērķis ir gūt peļņu no divu dažādu pozīciju cenu starpības. Piemēram, fjūčeru spreda treideris var atvērt divas pozīcijas vienā instrumentā vienlaikus, taču ar dažādiem līgumu termiņiem un mēģināt gūt peļņu no atšķirībām cenā. Citi treideri izvēlas ilgtermiņa stratēģijas, taču, mācoties par fjūčeru tirdzniecības līgumu izmēriem, jūs sapratīsiet, ka šādas stratēģijas piemērotas tikai kontiem ar lielu depozītu. Apskatīsim, kā tad īsti fjūčeri jeb nākotnes līgumi tiek tirgoti:

Fjūčeru tirdzniecība

Līdz šim esam noskaidrojuši, ka nākotnes līgums ir vienošanās, kur viena puse piekrīt pirkt/saņemt konkrētu izejvielu vai citu produktu (piemēram, valūtas, akcijas un akciju indeksi) konkrētā laikā nākotnē par iepriekš noteiktu cenu.

Taču kā tie patiesībā tiek tirgoti? Nākotnes līgumus tirgo biržās, kur visi līgumi ir standartizēti. Tas nozīmē, ka katram līgumam ir tās pašas specifikācijas neatkarīgi no tā, kurš pērk vai pārdod. Līgumu standartizācija parasti attiecas uz kvalitāti, kvantitāti un izpildes termiņiem.

Piemēram, katrs treideris, kurš tirgo naftas līgumus New York Mercantile Exchange, apzinās, ka viens līgums ietver 1000 barelus West Texas Intermediate (WTI) tipa jēlnaftu noteiktā kvalitātes līmenī.

Vairumam līgumu ir piecu zīmju kodi. Pirmās divas zīmes identificē instrumentu, trešā mēnesi, bet pēdējās divas gadu. Piemēram, WTI līguma kods varētu izskatīties šādi: CLX20. CL = CrudeOil (jēlnafta), X = novembris (pastāv noteikts kods mēnešu atšifrēšanai, tas norādīts attiecīgās biržas mājaslapā) un 20 = 2020. gads.

Protams, fiksētam darījuma izpildes termiņam ir zināmi trūkumi. Nav iespējams mainīt arī līguma apjomu, kurš parasti ir salīdzinoši liels. Piemēram, viens naftas līgums ir ekvivalents 1000 bareliem naftas. Mazāk tirgot nav iespējams. Tāpēc daudzi treideri izvēlas nākotnes līgumu spredu vai CFD tirdzniecību.

Kas ir CFD un CFD tirdzniecība?

CFD ir atvasināts finanšu instruments, ar kuru iespējams nopelnīt gan uz cenu kāpumu, gan kritumu. CFD 1990. gadu sākumā, Londonā, izstrādāja divi Valburgas UBS baņķieri. Pēc savas būtības CFD ir divu pušu, pircēja un pārdevēja, vienošanās, kas nosaka, ka pārdevējs pircējam izmaksās starpību starp šī brīža un līguma beigu tirgus cenu.

Atšķirībā no nākotnes līgumu tirdzniecības, kur otrā darījuma pusē ir tiešais pircējs vai pārdevējs, šajā gadījumā pārdevējs parasti ir jūsu brokeris. Tātad CFD gadījumā treideris maksā starpību starp CFD darījuma atvēršanas un slēgšanas cenu. Lai arī CFD tirdzniecība šķiet stipri līdzīga nākotnes līgumu tirdzniecībai, pastāv vairākas būtiskas atšķirības.

CFD un fjūčeru tirdzniecības atšķirības

Fjūčeru tirdzniecība

CFD tirdzniecība

Derīguma termiņš (mēneši, ceturkšņi)

Parasti derīguma termiņa nav

Tiek tirgoti ar biržu starpniecību (CBOT, CME, NYMEX)

Tiek tirgoti ar starpnieku (jūsu brokeris)

Pamatā esošais aktīvs nenonāk jūsu īpašumā

Pamatā esošais aktīvs nenonāk jūsu īpašumā

Iespēja tirgot abos virzienos (pirkt un pārdot)

Iespēja tirgot abos virzienos (pirkt un pārdot)

Iespēja tirgot, izmantojot kredītplecu

Iespēja tirgot, izmantojot kredītplecu

Pieejams mazāks instrumentu klāsts nekā CFD

Iespēja tirgot vairāk kā 3000 instrumentus

Fjūčeru un CFD tirdzniecības plusi un mīnusi

Nākotnes līgumu un CFD tirdzniecībā ir daudz dažādu priekšrocību un trūkumu, kas atkarīgi no treidera individuālajiem apstākļiem. Mēs uzskaitīsim pašus būtiskākos:

Nākotnes līgumu tirdzniecības priekšrocības salīdzinājumā ar CFD

 • Pilnīgi caurspīdīgas cenas: nākotnes līgumi tiek tirgoti publiskās biržās, piemēram, Chicago Mercantile Exchange. Par cik tos bieži pērk un pārdod institucionālie treideri un komerciālās kompānijas, cenas parasti atspoguļo patieso tirgus noskaņojumu. CFD gadījumā cenas tiek aprēķinātas no pamatā esošā nākotnes līguma tirgus un tad pielāgotas, iekļaujot tajās brokera izmaksas. Likvīdos tirgos tās var būt gan minimālas, gan augstas, taču augstākās tās ir eksotiskajos instrumentos, kas tiek tirgoti daudz mazākos apjomos.
 • Izmaksu efektivitāte augsta līmeņa treideriem: nākotnes līgumu komisijas lielos tirgos parasti ir ļoti zemas. Tas padara tos ideāli piemērotus lielu apjomu treideriem, tādējādi ietaupot izmaksas. Taču kā jūs noskaidrosiet vēlāk, nākotnes līgumu tirdzniecības uzsākšanai nepieciešams daudz lielāks kapitāls salīdzinājumā ar CFD.

Fjūčeru tirdzniecības trūkumi salīdzinājumā ar CFD

 • Ļoti lieli līgumu apjomi: tirgojot nākotnes līgumus, jūs pērkat vienošanos par kādas konkrētas preces vai izejvielas konkrēta daudzuma iegādi. Šie apjomi ir standartizēti. Piemēram, zelts tiek tirgots 100 unču apjomā vienā līgumā, līdz ar to cenas svārstība par vienu punktu ir ekvivalenta $100. Tas nozīmē, ja iegādājāties tikai vienu līgumu (minimālais apjoms fjūčeru tirgū), tad cenas izmaiņas 10 dolāru apmērā radītu 1000 USD zaudējumus vai peļņu. Zelta cenas svārstības ir salīdzinoši augstas un dienā izmaiņas var būt daudz lielākas par 10 dolāri. Savukārt CFD tirdzniecībā jums ir iespēja pielāgot līguma lielumu, lai tas atbilstu jūsu riska pārvaldībai.
 • Derīguma termiņi: katram nākotnes līgumam ir beigu termiņš. Tas nozīmē, ka līguma vērtība, tuvojoties šim beigu termiņam, sarūk. Tāpat tas nozīmē, ka, ja vēlieties darījumu turēt atvērtu ilgāku laiku, tas var nebūt iespējams. CFD šāda laika ierobežojuma nav. Treideriem, kas vēlas paši izvēlēties darījuma ilgumu, CFD sniedz lielisku izvēles brīvību.
 • Mazāks instrumentu klāsts: nākotnes līgumu tirdzniecībā pieejams pietiekoši plašs instrumentu klāsts, taču tas nav salīdzināms ar CFD tirdzniecībā pieejamo milzīgo instrumentu klāstu.

Tirdzniecība ar Admiral Markets!

Ja vēlaties nodarboties ar CFD tirdzniecību, Admiral Markets ir viena no labākajām izvēlēm! Piedāvājam arī MetaTrader Supreme Edition, kas ir ekskluzīva papildprogramma MetaTrader platformai ar papildinātām analīzes iespējām: korelāciju matrica, Renko grafiki un Mini terminal ir tikai daļa no papildu funkcijām, ar kurām varat uzlabot savus finanšu instrumentu tirdzniecības rezultātus. Lejupielādējiet Supreme Edition jau šodien!

Metatrader SE

Kurus instrumentus var tirgot ar fjūčeriem un CFD?

Nākotnes līgumu tirdzniecībā pirmie pieejamie instrumenti bija izejvielu un naftas fjūčeri. Taču mūsdienās cilvēki tirgo valūtu, Bitcoin un indeksu fjūčerus, kā arī nākotnes līgumu opcijas. Tas varētu šķist daudz, taču CFD tirdzniecībā pieejami visi šie un vēl citi instrumenti.

Ir arī instrumenti, kuri nākotnes līgumu tirdzniecībā vienkārši nav pieejami. Piemēram, akcijas tiek tirgotas akciju biržās, taču ir pieejamas arī CFD tirdzniecībā. Fjūčeru tirgus piedāvā tikai dažas no populārākajām valūtām, savukārt CFD tirgū pieejams plašs klāsts pasaules valūtu.

Protams, jo vairāk instrumentu tiek tirgoti, jo vairāk informācijas jāanalizē, piemēram, nākotnes līgumu tirdzniecības laiki. Vairumam fjūčeru tirgiem ir atšķirīgi tirdzniecības laiki. Daži no tiem uz stundu tiek slēgti arī dienas vidū, un arī šī stunda dažādos tirgos var atšķirties.

Piemēram, zelta nākotnes līgumu tirdzniecības laiks CME Globex biržā ir: no pirmdienas 01:00 līdz sestdienas 00:15 ar 45 minūšu ilgu pārtraukumu katru dienu plkst. 00:15. Savukārt Bitcoin nākotnes līgumi CME Globex biržā tiek tirgoti no 01:00 līdz 24:00, no pirmdienas līdz piektdienai. (EEST, GMT+2)

Fjūčeru tirdzniecības stratēģijas: ar ko sākt?

Nākotnes līgumu tirdzniecībā nav nekā pārāk atšķirīga no citiem tirgiem. Protams, daudz vairāk jāzina par darījumu beigu termiņiem, kā arī risku pārvaldību un līgumu apjomiem, taču stratēģijas izstrādes process ir tāds pats. Lūk, vairākas nozīmīgākās lietas, kas jāņem vērā, sākot darbu ar nākotnes līgumu tirdzniecības stratēģijām:

 • kādu tirdzniecības stilu izmantot? Pastāv vairāki stili, no kuriem izvēlēties sev piemērotāko. Vai nākotnes līgumu dienas tirdzniecība būs īstais? Varbūt fjūčeru spreda tirdzniecība, vai fjūčeru opcijas? Liela nozīme stabilu tirdzniecības pamatu izveidē ir skaidram plānam;
 • kādos tirgos veikt tirdzniecību? Tirgot naftas fjūčerus? Vai varbūt citu izejvielu nākotnes līgumus? Atcerieties: katram nākotnes līgumam ir dažādi līguma lielumi un minimālie tirdzniecības apjomi;
 • kādas stratēģijas izmantot? Jūsu tirdzniecības stratēģija palīdz noteikt darījuma atvēršanas un slēgšanas parametrus. Lēmumu pieņemšanai var izmantot indikatorus vai vienkāršus cenas modeļus. Būtiskākais ir censties saglabāt pastāvību, tādējādi radot stabilu pamatu ceļā uz turpmākajiem panākumiem.

Papildu piemērotākā tirdzniecības stila, instrumenta un stratēģijas atrašanai, liela nozīme ir arī kvalitatīvai fjūčeru tirdzniecības platformai. Fjūčeru tirdzniecības platformu izvēle ir diezgan plaša, taču ieteicams izmantot tādu, kas piedāvā plašāku instrumentu klāstu, piemēram, CFD, valūtas, indeksus, izejvielas un akcijas. Lielāks pieejamo instrumentu klāsts ilgtermiņā var sniegt būtiskas priekšrocības.

Fjūčeru tirdzniecības piemēri: ASV obligācijas

Kā jau iepriekš minējām, izvēloties labāko programmu nākotnes līgumu tirdzniecībai, nevajadzētu koncentrēties tikai uz tādām lietām kā mobilā tirdzniecība vai ļoti zemas komisijas. Daudziem treideriem izšķirošā varētu būt iespēja realizēt savas tirdzniecības idejas visos iespējamajos tirgos. Piemēram, aplūkosim US Treasury Note nākotnes līgumu dienas perioda grafiku. Šis instruments tirdzniecībai pieejams Admiral Markets tirdzniecības programmā:

Vispirms apskatīsim 12 mēnešu grafiku:

USTnoteAvots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2017. gada 22. maija līdz 2018. gada 10. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

Un tagad apskatīsim tuvāk periodu no 2018. gada 18. jūnija līdz 8. oktobrim:

USTnote dailyAvots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2018. gada 18. jūnija līdz 8. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

Pirmā lieta, ko pamanīsiet, ir instrumenta simbols: USTNote_Z8. Tas nozīmē, ka aplūkojam US Treasury Note 2018. gada Z mēnesī. Skatoties Chicago Mercantile Exchange biržā, Z mēnesis ir decembris. Tas nozīmē, ka šī līguma termiņš beigsies decembrī. Taču, kad tieši, šis termiņš beidzas? Vienkāršs veids, kā pārliecināties, ir Admiral Markets MT4 platformas tirgus apskata logā, veicot labo peles klikšķi uz izvēlētā nākotnes līguma un izvēloties "Specification".

Grafikā atvērsies sekojošs logs:

USTnote_Z8Avots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8.

Kā jau redzat, "pēdējā darījuma" datums ir 30.11.2018. Tātad tas, ko redzam, ir US Treasury Note 2018. gada decembra līgumu grafiks. Tagad atgriezīsimies tirdzniecības grafikā un paskatīsimies, ko varam no tā iemācīties:

ASV obligācijasAvots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2018. gada 18. jūnija līdz 8. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

Zilajā elipsē redzēsiet, ka tirgus cena saglabājās zem zilās 20 dienu slīdošā vidējā līknes. Šis indikators palīdz noteikt vispārējo tirgus tendenci. Tā kā cena tirgojas zem šīs līknes, tas liecina par negatīvu tendenci tirgū. Treideri, kas analizē un ņem vērā tendences, centīsies tirgot šīs lejupslīdes virzienā, atverot īsās pozīcijas. Lai precīzāk atvērtu pozīcijas, var izmantot dažādus indikatorus, kas liecinātu par tendences virziena maiņu.

Šeit būs piemērs:

USTnote_Z8 D1Avots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2018. gada 18. jūnija līdz 8. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

Baltais taisnstūris zilās elipses ietvaros ir viens no iespējamas virziena maiņas signāliem. Līdz ar to viens no variantiem varētu būt atvērt īso pozīciju, kad cena noslīd zem šīs sveces minimuma, stop loss izvietojot nedaudz virs šīs pašas sveces maksimuma.

Šajā gadījumā darījums ar 10 lotu apjomu, atvēršanas cenu 118.71 un stop loss 119.01 radītu 300 USD zaudējumus, ja stop loss tiešām tiktu sasniegts. Ja darījums tiktu turēts un slēgts trīs dienas vēlāk, 2018. gada 3. oktobra tirdzniecības dienas beigās, peļņa būtu aptuveni 810 USD.

Taču pieņemsim, ka treideris vēlējās turēt šo darījumu vēl ilgāk, taču nevēlējās pakļaut sevi papildu riskam. Iespējams, treideris izpētīja ASV obligāciju (US bonds) US Treasury Note negatīvo korelāciju ar USD/JPY valūtu pāri. Kad viena instrumenta vērtība pieaug, otra instrumenta vērtība sarūk. Taču ne vienmēr. Tieši tāpēc ļoti noderīga piekļuve pēc iespējas plašākam tirgu un instrumentu klāstam, sniedzot iespēju diversificēt riskus.

Fjūčeru tirdzniecība saistībā ar citiem tirgiem

Aplūkojiet USD/JPY valūtu pāra dienas perioda grafiku tajā pašā laikā kā US Treasury Note:

Sāksim ar 12 mēnešu grafiku:

USDJPY D1Avots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2017. gada 4. maija līdz 2018, gada 10. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

USDJPY dailyAvots: Admiral Markets MetaTrader 4, USTNote_Z8, D1. Datu diapazons no 2018. gada 20. jūnija līdz 8. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju!

Redzams, ka tas izskatās kā US Treasury Note grafika spoguļattēls jeb inverss grafiks. Šajā gadījumā USD/JPY vērtība atrodas virs 20 dienu slīdošā vidējā, kas liecina par iespējamu pozitīvu tendenci. Tendences treideri var sekot tam pašam procesam un meklēt virziena maiņas signālus, izmantojot cenu modeļus vai indikatorus.

Šajā vienkāršotajā piemērā labākā tirdzniecības programma treiderim, kurš vēlas diversificēt riskus, būtu tāda, kas nodrošina piekļuvi pēc iespējas plašākam tirgu un instrumentu klāstam. Kas attiecas uz izvēli starp CFD un fjūčeriem: viss atkarīgs no individuālām vēlmēm. Taču iespējams labākā izvēle plašākam treideru lokam būtu abu šo instrumentu kombinācija.

Secinājumi: fjūčeru tirdzniecība ar Admiral Markets

Admiral Markets piedāvā plašu instrumentu klāstu un tagad arī vairākus fjūčeru CFD instrumentus! Kāda ir to priekšrocība? Atšķirībā no parastiem CFD, fjūčeru CFD nav SWAP izmaksu, kas var būtiski iespaidot peļņu ilgtermiņā. Fjūčeru CFD pieejami piemēram, naftas un citu izejvielu, kā arī populārāko akciju indeksu tirdzniecībā. Izveidot reālo kontu jau šodien, vai izmēģini savas tirdzniecības prasmes Demo kontā!

Admiral Markets

Pilnveidojat savas zināšanas

Par Admiral Markets

Admiral Markets investīciju uzņēmumi, kuri darbojas zem Admiral Markets preču zīmes, ir vadošie tiešsaistes finanšu instrumentu tirdzniecības pakalpojumu sniedzēji un piedāvā Forex, indeksu, izejvielu, akciju, obligāciju un kriptovalūtu CFD tirdzniecības investīciju pakalpojumus.

Šis materiāls nav uzskatāms par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu. Tā kā apstākļi laika gaitā var mainīties, šāda tirgus analīze nevar tikt uzskatīta par uzticamu indikatoru šī brīža un nākotnes sniegumam. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.