Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Zelts un zelta tirdzniecība

Zelta tirdzniecība aizsākās jau Romas impērijā, kad to izmantoja kā naudas veidu. Mūsdienās treideri savos datoros, izmantojot internetu, var zeltu pirkt un pārdot ar tikai vienu klikšķi. Tā kā Centrālo banku zelta iegādes apjoms pieaug līdz augstākajam līmenim pusgadsimta laikā, šis varētu būt izcils mirklis, kad apgūt un uzsākt zelta tirdzniecību.

Zelta tirdznieciba

Šajā rakstā vairāk par to, kā tirgot zeltu, galvenajiem faktoriem, kas ietekmē zelta cenu un to, kā uzsākt zelta tirdzniecība ar Admiral Markets. Parādīsim arī unikālu zelta tirdzniecības stratēģiju, kuru varēsiet izmantot jau uzreiz!

Zelta vēsture

Zelts pasaulē vienmēr ir bijis augstu novērtēts tā vērtības un bagātās vēstures dēļ. Salīdzinot ar papīra naudu, monētām un citu veidu aktīviem, zelts vienmēr ir saglabājis savu vērtību un cilvēku to izmanto, lai nodotu savu bagātību nākamajām paaudzēm.

Lai gan zeltu plaši izmanto rotaslietu un industriālajā nozarē, piemēram, telefonu, datoru un citu elektroniku ražošanā, ekonomiskās nenoteiktības laikā ar to spekulē treideri, investīciju fondi un pat Centrālās bankas. Patiesībā, tieši šādos apstākļos zelta cena parasti pieaug, jo investori to izvēlas, kā "droša patvēruma" aktīvu (safe-haven asset).

Bretton Woods konferencē, 1944. gadā, Rietumu pasaules līderi vienojās, ka ASV dolārs būs pasaules rezerves valūta un ASV Federālā Rezervju sistēma (FRS) turēs zeltu 40% apmērā no visu ASV dolāru vērtības, kā rezultātā ASV uzkrāja gandrīz 75% no visas pasaules zelta. Tieši tāpēc lielākā daļa pasaules attīstīto valstu izvēlējās piesaistīt savas valūtas ASV dolāra vērtībai.

Pamatojoties uz Pasaules Zelta padomi, 2019. gada 2. ceturksnī ASV vēl arvien ir lielākās zelta rezerves. Pasaules Zelta padome arī izceļ faktu, ka Centrālās bankas arvien vairāk un vairāk palielina savas zelta rezerves. Salīdzināsim 2019. gada 2. ceturkšņa Centrālo banku zelta rezerves ar 2009. gada 2. ceturkšņa Centrālo banku zelta rezervēm:

2009. gada 2. ceturksnis

2019. gada 2. ceturksnis

 • ASV - 8133 tonnas
 • Vācija - 3408 tonnas
 • Francija - 2445 tonnas
 • Krievija - 550 tonnas
 • Ķīna ~ 1050 tonnas
 • Šveice - 1040 tonnas
 • Japāna - 765 tonnas
 • Indija - 358 tonnas
 • Turcija - 116 tonnas
 • Latvija - 7,73 tonnas
 • ASV - 8133 tonnas
 • Vācija - 3367 tonnas
 • Francija - 2438 tonnas
 • Krievija - 2207 tonnas
 • Ķīna - 1765 tonnas
 • Šveice - 1040 tonnas
 • Japāna - 765 tonnas
 • Indija - 612 tonnas
 • Turcija - 314 tonnas
 • Latvija - 6,62 tonnas

Zelta cena

Zelta cena augstāko līmeni pret ASV dolāru sasniedza 2011. gada augustā: apmēram 1920$ par vienu zelta unci (28,35g):

Zelts pret USDAvots: Admiral Markets MetaTrader 5, #GOLD, MN. Datu diapazons no 1992. gada 1. janvāra līdz 2019. gada 25. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Interesanti, ka pret eiro zelta cena augstāko līmeni sasniedza 2019. gada augustā (apmēram 1400€ par 1 zelta unci) un atkal 2019. gada septembrī (apmēram 1413€ par 1 zelta unci):

zelts pret eiroAvots: goldprice.org

Kas ietekmē zelta cenu?

Zelta cenu ietekmē vairāki faktori un laika gaitā tie var mainīties. Daži no būtiskākajiem:

 • Ģeopolitiskie notikumi: pasaules ekonomikas grūtību laikā zelta vērtība parasti pieaug, jo investori meklē iespējas saglabāt savu kapitālu, kad pārējie aktīvi piedzīvo lejupslīdi. Piemēram, 2019. gada vidū zelta cena būtiski pieauga, jo krietni pasliktinājās ASV un Ķīnas tirdzniecības attiecības.
 • Procentu likmes: lielākā daļa investoru un treideru finanšu tirgos meklē iespējas "likt savam kapitālam strādāt". Pieaugot procentu likmēm, investīcijas zeltā zaudē savu pievilcību, jo investori var gūt lielāku peļņu no pieaugošām procentu likmēm citos aktīvos, piemēram, valūtās un obligācijās.
 • Globālie ekonomiskie dati: tā kā zeltu uzskata par drošā patvēruma aktīvu, jebkādas būtiskas izmaiņas pasaules ekonomiskajos datos var ietekmēt zelta pieprasījumu. Piemēram, ja globālā ekonomika neaug tik ātri, cik investori to gribētu, tirgos var rasties bailes par ekonomikas palēnināšanos, kas motivētu investorus pārtraukt savas riskantākās investīcijas un izvēlēties drošā patvēruma aktīvus - zeltu.
 • ASV dolāra valūtas kursa svārstības var būtiski ietekmēt zelta cenu. Iemesls? Zelts ir denominēts ASV dolāros. Ja ASV dolāra vērtība krīt, tad zelta cena pieaug un otrādāk.

Visu šo faktoru ietekme ir daļa no fundamentālās analīzes un tos var būt ļoti sarežģīti analizēt. Daudzi treideri izvēlas sagaidīt līdz fundamentālā "bilde" kļūst skaidrāka un tas noteikti būs redzams arī zelta cenas grafikā. Izmantojot vairāku faktoru analīzi, treideri var gūt priekšrocību tirgos, bet tas ir arī atkarīgs no tirdzniecības stila: ilgtermiņa vai īstermiņa.

Stila izvēle ir ļoti svarīga un visdrīzāk noteiks jūsu zelta investīciju paradumus. Vēlaties uzzināt vairāk par finanšu instrumentu tirdzniecību un dažādām investīciju iespējām, ko piedāvā Admiral Markets? Apmeklējiet bezmaksas ievadsemināru Rīgas centrā, kurā iepazīstināsim ar MetaTrader platformu un pakalpojumiem, kurus sniedzam jau 18 gadus!

Finansiali brivs

Kā investēt zeltā?

Ir 21. gadsimts un fiziska zelta iegāde vairs nav vienīgais veids, kā cilvēki var izvēlēties ieguldīt savus līdzekļus zeltā. Lai gan fizisks zelts , iespējams, ir labākais investīciju veids ļoti smagas ekonomiskās krīzes laikā, pastāv vairāki veidi, kā investori var noguldīt savu kapitālu zeltā:

1. Fizisks zelts - monētas un stieņi

Vēsturiski populārākais zelta iegādes veids ir zelta stieņi, zelta monētas un zelta rotaslietas. Šajā gadījumā investoriem ir jāatrod otra darījuma puse, kas zeltu no viņiem pēc tam atpirks pilnā vērtībā, kā arī jāatrod iespēja zeltu droši noglabāt. Ja plānojat iegādāties lielākas summas fiziska zelta, ieteicams arī apsvērtu iespēju to apdrošināt.

2. Zelta fjūčeru tirdzniecība

Fjūčera kontrakts jeb nākotnes līgums ir divu pušu vienošanās, ka viena puse pirks konkrēto izejvielu, bet otra puse to pārdos. Pirmais nākotnes slīgums tika slēgts 1851. gadā, kad kukurūzas fjūčerus piedāvāja pirkt un pārdot Čikāgas CBOT biržā.

Mūsdienās zelta fjūčeru tirdzniecību var veikt Čikāgas tirdzniecības biržā (CME). Jāņem vērā, ka fjūčeru kontraktiem ir derīguma termiņš un tas var radīt grūtības ilgtermiņa investīcijām. Arī zelta tirdzniecība ar fjūčeriem var nebūt īsti parocīga, jo minimālie kontraktu izmēri ir salīdzinoši lieli un būs vajadzīgs apjomīgs kapitāls.

Piemēram, zelta tirdzniecības kontraktu apjoms ir 100 unces un katra dolāra svārstība zelta cenā būs 100$ vērta. Tas nozīmē, ka iegādājoties zelta fjūčera kontraktus, 10 dolāru svārstība zelta cena ir līdzvērtīga vismaz 1000$ peļņai vai zaudējumiem.

3. Zelta ETF fondi

ETF jeb Biržā tirgotie fondi ir vērtspapīri, kas atspoguļo pamatā esošā aktīva vērtību: šajā gadījumā zelta vērtību. ETF fondiem pieder pamatā esošais aktīvs (zelts) un tas tiek sadalīts daļās, kuras investori var pirkt un pārdot biržās. Atšķirībā no fjūčeriem ETF parasti var iegādāties arī ar mazāku kapitālu.

Mūsdienās ETF kļūst par aizvien populārāku investīciju izvēli, jo tie ir salīdzinoši droši instrumenti un iegādāties pašu ETF parasti ir daudz vieglāk, kā pamata aktīvu. Dažreiz pamata aktīvu pat nav iespējams iegādāties, piemēram, pastāv ETF, kas atspoguļo volatilitātes indeksa VIX vērtību.

Arī pensiju fondi veic ieguldījumus, izmantojot ETF fondus. Piemēram, Latvijas 2. pensiju līmeņa fondu pārvaldītājs Indexo veic investīcijas tikai ETF fondos (saglabājot 1% naudas izteiksmē). Admiral Markets saviem klientiem piedāvā 350+ ETF instrumentus, tajā skaitā arī tos pašus, kuros investē pensiju fondi, kā arī zelta ETF.

Divi ETF, kas paredzēti investīcijām zeltā:

4. Zelta CFD tirdzniecība

Lielākajai daļai cilvēku zelta stieņu vai zelta monētu iegāde nav pats praktiskākais un drošākais veids, kā investēt zeltā. Tomēr pastāv vēl vairāki veidi, kā varat gūt labumu no izmaiņām zelta cenā. Viens no tiem ir CFD jeb cenu starpības līgumi ir vēl viens veids, kā investēt zeltā. Ar CFD treideri var spekulēt uz zelta tirdzniecības cenu un potenciāli nopelnīt gan no krītošas, gan no augošas cenas. Tirgojot CFD, investoram nekad nepieder pamatā esošais aktīvs, kas nozīmē, ka nav nekādu apgrūtinājumu ar zelta glabāšanu un drošību.

Izmantojot zelta CFD, paveras vairākas priekšrocības:

 • Kredītplecs: ar kredītpleca tirdzniecības kontu investors var atvērt lielu pozīciju ar mazu kapitālu.
 • Tirdzniecība jebkurā virzienā: atveriet pirkšanas vai pārdošanas pozīcijas, pelnot gan uz zelta cenas pieaugumu, gan uz zelta cenas lejupslīdi.
 • Saglabājiet atvērtas pozīcijas, cik vien ilgi vēlaties: ar CFD varat atvērt un turēt pozīcijas dažas sekundes, dienas, nedēļas vai pat mēnešus.

Kā sākt zelta tirdzniecību online?

Ja vēlaties apgūt zelta tirdzniecību vai investēt zeltā, pirmais solis ir pareizo tirdzniecības rīku un produktu izvēle:

1. Kā tirgot zeltu? Izvēlieties pareizo brokeri!

Ar Admiral Markets klienti var spekulēt uz zelta cenas izmaiņām, izmantojot brokeri, kas ir licencēts un piedāvā augstākos drošības standartus un garantijas.

 • Izveidojiet kontu un tirgojiet/investējiet ar brokeri, kuru regulē Lielbritānijas Finanšu uzraudzības iestāde (FCA), Austrālijas Vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC), Igaunijas Finanšu uzraudzības iestāde (EFSA) un Kipras Vērtspapīru un biržu komisija (CySEC);
 • Izmantojiet vairākus tirdzniecības kontu veidus, piemēram, CFD tirdzniecības kontu, kurā varat gūt peļņu no cenu izmaiņām abos virzienos, kā arī izmantot kredītplecu 1:500 (klienti ar statusu "Profesionāls klients") vai 1:30 (klienti ar statusu "Privāts klients"). Tas nozīmē, ka varēsiet kontrolēt lielākas pozīcijas ar mazāku kapitālu. Piedāvājam arī Invest.MT5 kontu, kas paredzēts tradicionālām investīcijām.
 • Apgūstiet pasaulē ātrāko un drošāko zelta tirdzniecības platformu MetaTrader, kas pieejama uz Windows, Mac, iOS un Android;
 • Tirgojiet vairākas aktīvu klases, piemēram, zeltu, indeksus, ETF, akcijas, valūtas un kriptovalūtas.

2. Kad tirgot zeltu? Uzziniet labākās zelta tirdzniecības stundas!

Izvēloties labāko laiku zelta tirdzniecībai, treideri mēģina atrast laika periodus, kad zelta cena ar lielāku iespēju virzīsies konkrētā virzienā. Kopumā tas ir atkarīgs zelta pieprasījuma specifiskā dienas laikā. Daļu faktoru, kas ietekmē zelta cenu, apskatījām jau iepriekš.

Vajadzētu arī atcerēties, ka Admiral Markets piedāvā tirgot zeltu gandrīz 24 stundas dienā (01:00 - 23:59 pēc Latvijas laika) no pirmdienas līdz piektdienai. Zelta cena vislielākās svārstības parasti piedzīvo ASV tirdzniecības sesijā, kas ir no 16:30 līdz 23:00 pēc Latvijas laika.

Līdz ar ASV akciju tirgos atvēršanos, uzsākas arī citas tirdzniecības aktivitātes ASV tirgos, tajā skaitā arī zelta ETF un zelta fjūčeru tirdzniecība. Tirdzniecības aktivitātes palielināšanos apstiprina arī Average True Range (ATR) indikators, ko treideri izmanto, lai mērītu volatilitāti (svārstības). ATR ņem vērā augstākās un zemākās vērtības konkrētā laika periodā (piemēram, ATR (8) 1H grafikā apskata pēdējās 8 sveces) un no tām aprēķina vidējo patieso diapazonu (ATR):

Zetla strategijaAvots: Admiral Markets MetaTrade 5, #GOLD, H1. Datu diapazons no 2019. gada 30. jūlija līdz 2019. gada 25. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Zelta tirdzniecības grafikā redzam vertikālas līnijas, kas atdala pilnu tirdzniecības dienu. Varat redzēt, ka ATR (8) indikators uzrāda tendenci pieaugt dienas vidū vai dienas beigās, kas saskan ar palielinātu aktivitāti ASV tirdzniecības sesijā. Šāda veida analīze var noderēt treideriem, kuri plāno tirgot zeltu dienas ietvaros, bet kopumā tirdzniecības stundas dažādām zelta tirdzniecības stratēģijām var ļoti krasi atšķirties.

3. Izmantojiet zelta tirdzniecības stratēģiju

Zelta tirdzniecības stratēģijas treideri izmanto, lai labāk analizētu zelta cenu un veiktu pamatotus spriedumus par nākotnes svārstībām. Pastāv ļoti daudz un dažādi veidi, kā analizēt tirgu, bet tikpat svarīga ir tirdzniecības disciplīna un psiholoģija. Tirdzniecības stratēģijas varētu iedalīt divās kategorijās:

 • Fundamentālā analīze: tā ir ekonomisko datu un sentimenta analīze zelta tirgū. Piemēram, ekonomiskās nenoteiktības laikos zelta cena pieaug, jo tas ir drošā patvēruma aktīvs, kura vērtība, visdrīzāk, saglabāsies arī ekonomiskās krīzes gadījumā. Labākie treideri mēģinās analizēt kopējo pasaules ekonomiku, lai atvērtu savas pozīcijas zelta tirgū agri pirms augšupejošām svārstībām.
 • Tehniskā analīze: tā ir cenas grafika analīze ar mērķi identificēt labākos darījuma atvēršanas un aizvēršanas momentus. Tehniskajā analīzē parasti tiek izmantoti sveču modeļi/figūras, cenas darbības principi (price action) un tehniskās tirdzniecības indikatori. Tālāk rakstā demonstrēsim tehniskās analīzes zelta tirdzniecības stratēģiju.

MetaTrader Supreme Edition - ekskluzīvi Admiral Markets klientiem

Vai zinājāt, ka Admiral Markets piedāvā uzlabotu MetaTrader versiju ar papildu grafikiem un automatizētām funkcijām? Korelāciju matrica, Mini Terminal un Renko grafiki ir tikai daļa no Supreme Edition piedāvājuma. Lejupielādējiet Supreme Edition jau šodien!

MTSE

Zelta tirdzniecības stratēģija

RUnājot par zelta tirdzniecību tiešsaistē, tirgus ir piemērots gandrīz vai visa veida stratēģijām, piemēram, dienas tirdzniecībai, swing tirdzniecībai un pat pozicionālajai tirdzniecībai. Dienas tirdzniecība ir īpaši populāra zelta tirgū, jo tas ir atvērts gandrīz 24 stundas dienā un piecas dienas nedēļā, padarot to par ļoti likvīdu tirgu.

Tomēr zelta cenu ietekmē ļoti daudz faktori, piemēram, ģeopolitiskā situācija, ASV dolārs un procentu likmes, kā rezultātā zelta cena var būt diezgan svārstīga. Jāpiemin, ka zelta cena īsā laika periodā var izrādīt dažādus tirgus apstākļu īpašības, piemēram, augšupeju, lejupslīdi vai svārstības šaurā cenas diapazonā.

Tieši tāpēc daļa treideru savās zelta tirdzniecības stratēģijās lieto tādus indikatorus kā Bolindžera joslas. Bolindžera joslas var izmantot, lai identificētu periodus, kad tirgi ir "klusi" un pārsvarā svārstās cenas diapazonā, kā arī periodus, kuros volatilitāte ir palielināta un redzama izteikta tendence vienā virzienā.

Bolindžera joslu indikators sastāv no trim līnijām. Vidējā līnija ir 20 periodu vienkāršais slīdošais vidējais (SMA), no kura vērtības izriet arī augšējā un apakšējā josla. Abas joslas ir tieši divu standartnoviržu attālumā no 20 periodu SMA.

Bollinger Bands indikators ir pieejams par brīvu Admiral Markets MetaTrader platformā. Lai to pievienotu grafikam, sekojiet šiem soļiem:

 1. Izveidojiet bezmaksas Admiral Markets Demo tirdzniecības kontu vai reālās tirdzniecības kontu.
 2. Atrodiet GOLD instrumentu "Market Watch" sadaļā (Ctrl+M). Velciet GOLD simbolu uz grafika.
 3. Izvēlieties "Insert" sadaļu un izvēlieties Bolindžera joslu indikatoru: Indicators -> Trend -> Bollinger Bands.

Indikatoru izvēle

Nākamajā logā varat rediģēt Bolindžera joslu iestatījumus. Šoreiz izmantosim noklusējuma iestatījumus. Spiediet OK.

BOllinger Bands iestatījumi

Tagad Bollinger Bands indikators būs uzstādīts uz H4 zelta grafika:

Zelta strategija h4Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, #GOLD, H4. Datu diapazons no 2019. gada 29. maija līdz 2019. gada 27. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negrantē nākotnes veiktspēju.

Bolindžera joslu standartnovirze mēra volatilitāti (svārstības) un daudzu stratēģiju noteikumi koncentrējas tieši uz cenas svārstībām ap augšējo un apakšējo joslu. Patiesībā, grafikā ļoti bieži redzēsiet, ka cena regulāri "atsitas" pret ārējām joslām, vai arī šķērso tās un uzsāk skaidru kustību vienā virzienā.

Strategija ar kastitemAvots: Admiral Markets MetaTrade 5, #GOLD, H4. Datu diapazons no 2019. gada 29. maija līdz 2019. gada 27. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Dzeltenajās "kastītēs" attēloti gadījumi, kad zelta cena pieskārās apakšējai joslai, bet, zelta vērtībai atkal pieaugot, atlēca no tās. Violetās kastītes atspoguļo to pašu procesu ar augšējo joslu un cenas atkārtotu lejupslīdi. Lai tirdzniecības stratēģija būtu tiešām efektīva, vajadzētu pievienot papildu noteikumu, lai pēc iespējas labāk identificētu, uz kuru joslu koncentrēties.

Piemēram, izmantojot slīdošā vidējā indikatoru, lai noteiktu tirgus tendenci, treideri var ātri identificēt tirgus virzienu un tirgot tikai attiecīgajā virzienā, piemēram:

 1. ja cena ir virs ilgtermiņa slīdošā vidējā, piemēram, 200 periodu EMA, tad treideriem vajadzētu apsvērt tikai pirkšanas pozīcijas;
 2. ja cena ir zem ilgtermiņa slīdošā vidējā, piemēram, 200 periodu EMA, tad treideriem vajadzētu apsvērt tikai pārdošanas pozīcijas.

Lai uz grafika "uzliktu" slīdošo vidējo, izvēlieties to tāpat, kā Bolindžera joslu indikatoru. Insert -> Indicators -> Trend -> Moving Average:

moving average izvēle

moving average iestatījumi

Pēc indikatoru izvēles parādīsies iestatījumu logs. Izvēlieties 200 periodu, un Exponential aprēķina veidu "Method" sadaļā (varat arī mainīt krāsu uz, piemēram, zaļu). Tagad 200 periodu EMA tiks parādīts jūsu zelta grafikā:

strategija ar emaAvots: Admiral Markets MetaTrade 5, #GOLD, H4. Datu diapazons no 2019. gada 29. maija līdz 2019. gada 27. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Šajā gadījumā zelta cena saglabājās virs slīdošā vidējā, norādot uz pircēju kontroli. Tāpēc treideriem vajadzētu apsvērt tikai tirdzniecības iespējas, kas norāda uz zelta pirkšanu - Bolindžera apakšējo joslu (dzeltenās kastītes). Šīs situācijas izceļ interesantu zelta tirdzniecības stratēģiju, jo zelta cena lielākajā daļā gadījumu tiešām "atsitās" no apakšējās Bolindžera joslas, kad cena bija virs 200 periodu slīdošā vidējā.

Lai apgūtu darījumu izvietošanu MetaTrader platformā, spiediet uz video zemāk (atgādinām ieslēgt latviešu valodas subtitrus):

Protams, būs arī gadījumi, kad jūsu izvēlētā tirdzniecības stratēģija nebūs tik efektīva un darījums nesīs zaudējumus. Tieši tāpēc riska pārvaldība un stop loss ilgtermiņā var krietni uzlabot rezultātu. Piedāvājām arī ieskatu visās MetaTrader 5 funkcijās.

Šīs stratēģijas efektivitāte nav pārbaudīta uz vēstures datiem, bet tā kalpo, kā sākuma punkts, lai treideri radītu paši savu stratēģiju, eksperimentējot ar dažādiem slīdošajiem vidējiem, apgūstot papildu indikatorus, rediģējot laika periodus un izmantojot Admiral Markets izglītības sadaļu! Varat lejupielādēt arī papildu rīkus un indikatorus, ko piedāvā MetaTrader Supreme Edition spraudnis!

Kāpēc tirgot zeltu ar Admiral Markets?

Tirgojot zeltu ar Admiral Markets, klienti var izbaudīt neskaitāmas priekšrocības, piemēram:

 1. zelta tirdzniecība ar spredu tikai 16-22 punkti;
 2. tirdzniecības konta atvēršana sākot ar 200 EUR, GBP, USD vai CHF;
 3. zelta tirdzniecības bez komisijām (jāmaksā tikai spreds un swap, ja pozīcijas tiek turētas uz nakti);
 4. investīcijas dažādās aktīvu klasēs;
 5. finanšu instrumentu tirdzniecība ar licencētu un regulētu brokeri (kā izvēlēties labāko brokeri Latvijā?);
 6. negatīvas bilances aizsardzība.

Ja vēlaties izmēģināt zelta tirdzniecību ar Admiral Markets, piedāvājam bezmaksas Demo kontu, kurā varēsiet izmēģināt roku finanšu tirgos bez riska!

Forex Demo konts

Pilnveidojat savas zināšanas

Par Admiral Markets

Admiral Markets investīciju uzņēmumi, kuri darbojas zem Admiral Markets preču zīmes, ir vadošie tiešsaistes finanšu instrumentu tirdzniecības pakalpojumu sniedzēji un piedāvā Forex, indeksu, izejvielu, akciju, obligāciju un kriptovalūtu CFD tirdzniecības investīciju pakalpojumus.

Šis materiāls nav uzskatāms par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu. Tā kā apstākļi laika gaitā var mainīties, šāda tirgus analīze nevar tikt uzskatīta par uzticamu indikatoru šī brīža un nākotnes sniegumam. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.