Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more
Webinar

1. līmeņa IEVADVEBINĀRS: MetaTrader platformas pielietošana!

0
Dienas
0
Stundas
0
Minūtes
0
Sekundes
Datums un laiks
Jūnijs 03 15:30 - 16:30 UTC
Admiral Markets datu aizsardzību uztver ļoti nopietni
IEVADVEBINĀRĀ apgūsim pamatzināšanas par MetaTrader platformu un tās pielietošanu. IEVADVEBINĀRA mērķis - izskaidrot galvenās MetaTrader platformas funkcijas un atbildēt uz dalībnieku jautājumiem.

Vebināra beigās jūs zināsiet:

IEVADVEBINĀRA beigās dalībnieki zinās, kā:
  • izveidot Demo kontu;
  • lejupielādēt MetaTrader 5 programmu;
  • atvērt pirmo darījumu Demo kontā;
  • pielāgot MetaTrader 5 programmas izskatu savām vajadzībām;
  • notestēt vienkāršu tehniskās analīzes stratēģiju.

Vairāk informācijas

Aicinam visus vebināra dalībniekus ņemt vērā, ka vebinārs tiks ierakstīts un var tikt izmantots Admiral Markets UK Ltd. vajadzībām: iekšējai lietošanai, pēc nepieciešamības pārsūtīšanai Admiral Markets klientiem, privātai lietošanai vai publicēšanai video koplietošanas tiešsaistes sociālā tīkla vietnē Youtube! Ja nepiekrītat šai praksei, lūdzu vērsties pie Admiral Markets pārstāvja.


Justīns Petinens
Justīns Petinens

Vebināra vadītājs

Klientu vadītājs Latvijā

Uzlabo savas zināšanas

Viegli uztverama reģistrācija un mācības

Dalies ar savu pieredzi