Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

"Privātie" un "Profesionālie" tirdzniecības nosacījumi

"Privātie" nosacījumi

Jūs kļūsiet par klientu ar statusu "Privāts klients", līdzko saņemsim no Jums pietikumu par reālā konta atvēršanu.

"Privātajiem" nosacījumiem jūs piesakāties katru reizi, kad izveidojat reālo kontu. Vienīgais kritērijs, kurš jāievēro, ir skaidra izpratne par ķīlas instrumentu tirdzniecību un ar to saistītajiem riskiem. Pieteikuma procesā iestrādāts vienkāršs atbilstības tests, kas palīdz izvērtēt jūsu zināšanas šajā jomā.

  • Nošķirti konti: tāpat kā profesionālajiem kontiem, summa, kas ir vienāda ar jūsu kontā esošo, tiks uzturēta atsevišķā bankas kontā.
  • FSCS Noguldījumu aizsardzība: tāpat kā "Profesionālajiem klientiem", jums ir tiesības izmantot Finanšu pakalpojumu kompensācijas shēmu līdz pat £50.000 apmērā no mūsu kompānijā turētajiem līdzekļiem.
  • FOS izmantošana: jums ir tiesības izmantot Finanšu ombuda pakalpojumus gadījumā, ja neapmierina sūdzības risinājums no mūsu puses.
  • Labākā izpilde: mēs nodrošinam labākos darījumu izpildes nosacījumus atbilstoši Izpildes politikai.
  • Kredītpleca ierobežojumi: klientiem ar statusu "privāts klients" ir pieejams kredītplecs 1:30 un 2:1. Zemāks kredīplecs tiek piemērots, lai aizsargātu klientu no tirgus volatilitātes radītajiem riskiem un gadījumiem, ja tirgus cena virzās pretēji izvēlētajai.
  • Negatīvas bilances aizsardzība: klientiem tiek nodrošināta negatīvās bilances aizsardzība atbilstoši Negatīvas bilances aizsardzības politikai.
  • Volotilitātes aizsardzības iestatījumi: jums tiks nodrošināta piekļuve mūsu īpašajiem Volatilitātes aizsardzības iestatījumiem, kas palīdzēs mazināt tirgus volatilitātes radītos riskus.

Jā, jūs to varat darīt, pieprasot statusu "Profesionāls klients" savā treidera kabinetā sadaļā "Profesionāls klients". Pirms tam, lūdzu, pārbaudiet savu atbilstību Admiral Markets Pro sadaļā. Atcerieties, jūsu interesēs ir sniegt patiesu informāciju par jūsu atbilstību, un augstāks kredītplecs nozīmē augstāku potenciālo peļņu un riskus.

Vispārīgi jautājumi

Starptautiskais regulējums nosaka, ka klientiem ar statusu "privāts klients" ir pieejams mazāks kredītplecs kā klientiem ar statusu "profesionāls klients." Zemāks kredītplecs tiek piedāvāts, lai pasargātu klientu un mazinātu riskus, kas saistīti ar gadījumiem kad cena virzās pretējā virzienā izvēlētajam.

Profesionāla klienta statusu iespējams iegūt tikai apstiprinot jūsu pieprasījumu kļūt par Profesionālu klientu.

Pieprasījumu statusam "Profesionāls klients" varat iesniegt, piesakoties reālajam kontam, vai vienkārši aizpildot veidlapu sava treidera kabineta sadaļā "Profesionāls klients". Pieprasījuma apstiprinājumu (vai noraidījumu) saņemsiet savā reģistrētajā e-pastā.

Ja jau esat mūsu klients un iepriekš neesat pieteicies profesionāla klienta statusam, vai jūsu pieprasījums ticis noraidīts, tad, bez šaubām, jūsu statuss ir "Privāts klients".

Kad, atbilstoši Eiropas vērtspapīru un tirgu iestādes (ESMA) prasībām, izmaiņas tirdzniecības nosacījumos stāsies spēkā, kredītplecs, robežās no 1:30 līdz 1:2, tiks ierobežots sekojoši:

1:30 četriem galvenajiem valūtu pāriem (EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF) un "cross" pāriem (CADJPY, EURCAD, EURGBP, EURJPY, GBPCAD, GBPJPY, CADCHF, EURCHF, GBPCHF, CHFJPY);

1:20 pārējiem valūtu pāriem, GOLD, XAUAUD-ECN un galvenajiem indeksu CFD ([DAX30], [DJI30], [SP500], [NQ100], [JP225], [ASX200], [STOXX50], [FTSE100], [CAC40]);

1:10 pārējo indeksu un izejvielu CFD;

1:5 akciju, obligāciju un ETF CFD;

1:2 kriptovalūtu CFD.

Iepriekš minētie kredītpleci ir attiecināmi "privāto" klientu" CFD kontiem (Trade.MT4, Trade.MT5, Zero.MT5 and Zero.MT4).

Tirgojot ķīlas instrumentus, pastāv iespēja gūt lielākus zaudējumus, nekā jūsu sākotnējais depozīts, tādējādi iegūstot negatīvu bilanci, piemēram, ja jums ir liela apjoma darījumi ar augstu kredītplecu, un tirgus pēkšņi dodas jums nelabvēlīgā virzienā.

Klientiem ar statusu "privāts klients" tiek sniegta pilnīga aizsardzība pret negatīvu bilanci, savukārt "profesionālajiem" klientiem šī aizsardzība ir ar ierobežojumu 50,000 GBP apmērā, atbilstoši politikai.

Pēc Admiral Markets Group statistikas, vidējā negatīvās bilances kompensācija 2017. gadā bijusi 78 GBP, savukārt negatīvas bilances stāvoklis ticis sasniegts 1 kontā no 100.

Pirmkārt jums jāsaprot, ko nozīmē tirgot ar regulētu brokeri.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu statuss ir "privāts"vai "profesionāls" klients, regulētas finanšu pakalpojumu kompānijas sniedz drošību attiecībā uz jūsu ieguldījumiem, godīgu darījumu izpildi, labāko darījumu praksi un finanšu caurskatāmību. Regulētas kompānijas cieši uzrauga regulatori un ārējie auditori, tātad šādu regulētu kompāniju pienākums ir nepārtraukti ievērot visas regulatoru prasības un tehniskos standartus.

Neregulētas kompānijas nesniedz nekādu drošību un var izpildīt jūsu darījumus, pievienojot tiem slēptas izmaksas, tādējādi sedzot savas darbības izmaksas uz jūsu rēķina, kas reāli netiek atdalīts no kompānijas līdzekļiem.

Nekādā gadījumā savus līdzekļus nevajadzētu uzticēt neregulētai kompānijai, neskatoties uz tās pievilcīgajiem komerciālajiem piedāvājumiem, vai to, cik tās reputācija jums šķistu laba – parasti šādos gadījumos nav nekā vairāk par izkārtni. Tāpat, CFD tirdzniecības pakalpojumi ir regulēta aktivitāte, un šādu pakalpojumu sniegšana bez attiecīgas regulācijas ir nelikumīga.

Mēs uzskatām, ka EEZ regulācijas investoriem sniedz augstāko aizsardzības līmeni. Kredītpleca ierobežojumi klientiem ar statusu "privāts klients" ir aizsardzības pasākums pret nesaprātīgu augsta kredītpleca izmantošanu, un šādi pasākumi ir pilnībā saprotami, ļaujot klientiem pakāpeniski attīstīties un sasniegt profesionālu klientu līmeni.

Tāpat jāņem vērā, ka šāda veida aizsardzība ir saskaņā ar vispārējām regulatoru tendencēm un prestižākās jurisdikcijas jau ir ieviesušas šādus ierobežojumus, vai grasās to darīt tuvākajā laikā:

  • ASV maksimālais kredītplecs ir 1:50 un tur, pārsvarā, atļauts tirgot tikai FX (valūtas).
  • Japānā jau vairākus gadus maksimālais kredītplecs ir 1:25.
  • Dienvidkorejā kredītplecs ir vēl zemāks – 1:10.

Jā, atverot bezmaksas Demo kontu Treidera kabinetā, Jums ir iespēja izvēlēties profesionālos vai privātos tirdzniecības nosacījumus. Atkarībā no Jūsu izvēles, Jūsu Demo konta ķīlas prasības tiks pielāgotas atbilstoši attiecīgajam klienta statusam. Vienlaicīgi Jums var būt Demo konti ar profesionālajiem un privātajiem tirdzniecības nosacījumiem.

"Profesionālie" tirdzniecības nosacījumi - Admiral Markets Pro

Admiral Markets Pro ir pakalpojums, kurš pieejams klientiem ar statusu "Profesionāls klients" jebkurā CFD kontā, ieskaitot Trade.MT4, Trade.MT5 un Zero.MT4.

"Profesionālajiem" nosacījumiem varat pieteikties piesakot reālā konta izveidi, vai jebkurā laikā pēc tam savā treidera kabinetā.

Uzziniet vairāk par mūsu "profesionālo" nosacījumu ieguvumiem un to atšķirībām no standarta "privātajiem" nosacījumiem Admiral Markets Pro lapā un šajā BUJ sadaļā.

Nē, nekādu papildus izmaksu par Admiral Markets Pro izmantošanu nav, un pieteikšanās Admiral Markets Pro ir pilnīgi bez maksas.

Esošajiem klientiem jauns konts nav jāveido, jo Admiral Markets Pro pēc pieprasījuma var izmantot esošam CFD kontam (Trade.MT4, Trade.MT5 vai Zero.MT4).

Ja jums jau ir CFD konts mūsu kompānijā, un uzskatāt, ka atbilstat prasībām, varat pieteikties Admiral Markets Pro savā treidera kabinetā jau tūlīt.

Jauni klienti "profesionāla" klienta statusam var pieteikties vienlaikus piesakoties konta izveidei Treidera kabinetā. Šādā gadījumā e-pastā tiks nosūtītas divas apstiprinājuma vēstules, viena - jūsu konta pieteikumam un otra - jūsu pieteikumam "profesionāla" klienta statusam. Kamēr gaidāt pieteikuma apstiprināšanu Admiral Markets Pro., Jūs varat sākt tirdzniecību kā "privāts" klients.

Nē, statuss "Profesionāls klients" kā klientam jāpieprasa tikai vienreiz. Kad jūsu pieteikums tiks apstiprināts, visi jūsu CFD konti (Trade.MT4, Trade.MT5 un Zero.MT4) tiks mainīti uz profesionālajiem nosacījumiem.

Mēs sazināsimies ar jums ar e-pasta starpniecību un informēsim par jūsu "Profesionālā klienta" statusa pieteikuma apstiprināšanu un pāriešanu uz Admiral Markets Pro. Jūsu konta pieslēgšanās dati saglabāsies iepriekšējie. Atcerieties, kamēr gaidāt pieteikuma apstiprināšanu Admiral Markets Pro., Jūs varat turpināt tirdzniecību kā "Privāts klients".

Jā, tiklīdz mēs apstiprināsim jūsu Admiral Markets Pro pieprasījumu, "Profesionāla klienta" ķīlas prasības nekavējoties tiks piemērotas jūsu atvērtajiem darījumiem atbilstoši mūsu Ķīlas prasību sadaļā minētajam.

Ja savā "Profesionāla klienta" statusa pieteikumā esat izvēlējies kādu konkrētu maksimālo kredītplecu (piemēram, 1:200), tad jūsu kredītplecs tiks saglabāts šajā līmenī, savukārt ja, piesakoties "profesionālajiem" nosacījumiem, konkrētu kredītplecu nenorādījāt, jūsu kontu kredītplecs tiks pēc noklusējuma iestatīts uz 1:500.

Lai kvalificētos Admiral Markets Pro pakalpojumam, ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem. Ja atbildāt ar "Jā" uz diviem no trim jautājumiem zemāk, Jūs varat pretendēt uz Admiral Markets Pro nosacījumiem.

- Vai jums ir bijuši atvērti 10 ievērojama apjoma darījumi vienā ceturksnī finanšu instrumentu tirgos pēdējā gada laikā?

- Vai jūsu finanšu instrumentu portfeļa vērtība pārsniedz 500.000 EUR?

- Vai esi strādājis finanšu jomā vismaz 1 gadu pozīcijā, kas prasa zināšanas par ķīlas tirdzniecību?

Vairāk informācijas par pieņemamiem nosacījumiem iepriekš minētajiem trim jautājumiem atradīsies šajā BUJ vai Admiral Markets Pro nosacījumiem veltītajā sadaļā.

Ja neatbilstat Admiral Markets Pro nosacījumiem, jūs joprojām varat tirgot tūkstošiem finanšu instrumentu pasaulē populārākajās tirdzniecības platformās MetaTrader 4 un MetaTrader 5, izmantojot standarta "Privātajiem klientiem" pieejamos nosacījumus. Atcerieties, ka "Profesionāla klienta" statusam varat pieteikties vēlāk, kad atbilstat statusa iegūšanai nepieciešamajiem kritērijiem.

Pieņemamie nosacījumi

- Tirgi: Forex, CFD, spredu derības vai citi finanšu instrumenti, kas tirgoti ar ķīlu (piemēram, akcijas, ETF, nākotnes līgumi un citi atvasinājumi), kā arī opcijas.

- Tirdzniecības biežums: vidēji, 10 darījumi ceturksnī pēdējā gada laikā (pie mums un/vai citos pakalpojumu sniedzējos kopā).

- Darījumu apjoms: nosacītā darījuma vērtība 10,000. EUR vai ekvivalents citā valūtā par vienu akciju darījumu un 20,000 EUR vai ekvivalents citā valūtā par Forex, CFD vai cita finanšu instrumenta darījumu.

Pieņemamie nosacījumi

- Amats: profesionāls amats finanšu nozarē (piemēram, banku, finanšu pakalpojumu vai pašnodarbināts), kas prasa zināšanas par konkrētajiem darījumiem un pakalpojumiem.

- Darba ilgums: vismaz 1 gads.

Pieņemamie nosacījumi

- Portfeļa struktūra: akcijas, ISA akcijas, ETF, savstarpējie fondi, atvasinātie instrumenti (pieejamas tikai skaidras naudas iemaksas jūsu kontos vai peļņa, kas gūta no ieguldījumiem atvasinātajos instrumentos) un SIPP (izņemot nefinanšu instrumentus), parāda instrumenti un skaidras naudas uzkrājumi; neietver īpašumu, tiešas preču īpašumtiesības, uzņēmumu pensijas, netirgojamus aktīvus, luksusa automobiļus un juvelierizstrādājumus, kā arī ķīlas instrumentu nosacīto vērtību.

- Portfeļa apjoms: vairāk kā 500.000 EUR vai ekvivalents jūsu vietējā valūtā.

Jā. Lai mēs varētu sākt apstrādāt Jūsu pieteikumu profesionālajiem tirdzniecības nosacījumiem, mums nepieciešami elektroniski faili, skenētas kopijas vai labas kvalitātes dokumentu fotogrāfijas, kas apliecina Jūsu atbilstību kritērijiem.

Piemēram, šādi dokumenti varētu būt:

Tirdzniecības konta izraksts, kurā redzamas Jūsu transakcijas pie mums vai pie cita brokera 4 pilnu ceturkšņu laikā līdz pieteikuma iesniegšanai.

Investīciju konta vai bankas konta izraksts, kas apliecina Jūsu portfeli, vai jebkurš cits ticams tā esamības, apjoma un struktūras apliecinājums. Informējam, ka pozīcijas ar kredītplecu netiek ņemtas vērā. Jebkurš iesniegtais dokuments nedrīkst būt vecāks par 6 mēnešiem.

Atbilstoši diplomi, apmācību sertifikāti vai rakstiski apliecinājumi no Jūsu darba devēja vai biznesa partnera; CV vai cita publiska avota, kas apliecinātu Jūsu darba pieredzi.

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies un izskaidros - kādi papildu dokumenti nepieciešami Jūsu gadījumā un kā tos iesniegt.

Klienti ar statusu "Profesionāls klients" nesaņem tādus pašu aizsardzību, kā klienti ar statusu "Privāts klients"

Aizsardzības veidi, kas līdzinās "Privātajiem klientiem" pieejamajiem:

- Nošķirti konti: tāpat kā ar "privātajiem" kontiem, summa, kas ir vienāda ar jūsu kontā esošo, tiks uzturēta atsevišķā bankas kontā.

- FSCS aizsardzība: tāpat kā ar "privātiem" kontiem, tiek nodrošināta iemaksāto līdzekļu aizsardzība 85 000 GBP apmērā, atbilstoši Finanšu pakalpojumu kompensācijas shēmai.

- Izmanto FOP: kā privāts treideris (klients) Jūs variet izmantot Finanšu ombuda pakalpojumus, gadījumā, ja Jūs neapmierina mūsu sniegtie pakalpojumi.

Papildus, klienti ar statusu "Privāts klients" un klienti at statusu "Profesionāls klients" saņem piekļuvi Volatilitātes aizsardzības iestatījumiem, kas palīdzēt mazināt ar valūtas kursa svārstībām saistītos riskus.

Pārslēgšanās uz Admiral Markets Pro nemaina piedāvāto finanšu produktu raksturu, tāpēc tas nekādi neietekmē jūsu nodokļus. Par jebkuru konkrētu, atsevišķu gadījumu vai personiskiem jautājumiem par jūsu nodokļu saistībām, lūdzu, sazinieties ar jūsu izvēlētu nodokļu konsultantu.

Jā, jūs to varat darīt jebkurā laikā. Tikai uzrakstiet mums pieprasījumu e-pastā. Nosacījumu maiņai atpakaļ uz "privātajiem" nosacījumiem nekādu atbilstības kritēriju nav, taču atcerieties, tiklīdz mēs apstiprināsim jūsu pieprasījumu, ķīlas prasības atvērtajiem darījumiem automātiski tiks pielāgotas "privātajiem" nosacījumiem, respektīvi, ķīlas prasības salīdzinājumā ar "profesionālajiem" nosacījumiem pieaugs 17 līdz 25 reizes. Maksimālo kredītplecu jūs varat pielāgot arī treidera kabinetā sava konta iestatījumos, tam klienta statusa maiņa nav nepieciešama.

Ja, piesakoties reālajam kontam, neizejat atbilstības testu, mēs stingri iesakām apmeklēt mūsu mājaslapas Apmācību sadaļu un izmēģināt tirdzniecību bezmaksas demo kontā. Apgūstiet tirdzniecību finanšu tirgos un, kad jūtat, ka jūsu zināšanas ir uzlabojušās, piesakieties reālajam kontam atkārtoti. Jebkurā gadījumā, jums būs iespēja atvērt reālo kontu arī tad, ja nespējāt iziet atbilstības testu.