Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Tirdzniecības kontu veidi

Admiral Markets piedāvā konkurētspējīgus tirdzniecības noteikumus un atšķirīgus nosacījumus katrā no kontiem. Izvēlieties to, kas ir vislabāk piemērots jūsu tirdzniecībai un sāciet tirdzniecību nekavējoties!


Piezīmes

  1. Nosacījumi uz CFD metāliem, naudas indeksiem, nākotnes līgumiem, akcijām, obligācijām un kriptovalūtām  Līguma specifikācijas.
  2. Kredītpleca likme valūtu pāriem un atsevišķiem CFD veidiem ir atkarīga no pozīcijas nosacītās vērtības un tiek nodrošināta saskaņā ar  Ķīlas prasības.
  3. Par valūtu pāru un metālu CFD aprēķinātās komisijas Admiral.Prime kontā atkarīgas no mēneša apjoma, tādējādi aktīvāki treideri maksā mazāk. Komisija tiek uzrādīta vienas puses darījumam un tiek aprēķināta pilnā apmērā (dubultota) atverot pozīciju. Komisijas struktūra, aprēķinu piemēri un likmes dažādām depozīta valūtām norādīti sadaļā Komisijas. Par energonesēju un indeksu CFD aprēķinātās komisijas Admiral.Prime kontā nav atkarīgas no mēneša apjoma un tiek aprēķinātas pēc fiksētām likmēm, kas atrodamas sadaļā Līgumu specifikācijas .
  4. Komisija ir norādīta vienpusējam darījumam, un tā tiek iekasēta par “katru transakciju”, t.i., katru reizi, kad aktīvs tiek pirkts vai pārdots. Pilnu informāciju par komisijām un minimālo komisiju vērtībām aicinām skatīt sadaļā “Līguma specifikācijas”. Aprēķinu piemēri pieejami sadaļā “Komisijas”.

  1. Atvērt kontu Reģistrējiet Treidera kabinetu, augšupielādējiet nepieciešamos dokumentus, aizpildiet veidlapu “Atvērt kontu”
  2. Papildiniet kontu Izvēlaties sev ērtu maksājuma veidu, aizpildiet konta papildināšanas formu, pārbaudīt jūsu konta bilanci
  3. Uzsāciet tirdzniecību Lejupielādējiet MetaTreder programmu, autorizējaties ar saviem datiem, uzsāciet tirdzniecību!

Risku atruna

CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 77% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.