Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Līgumu specifikācijas

Mēs piedāvājam tirdzniecībai plašu klāstu ar instrumentiem: valūtas, kriptovalūtas, metālus, izejvielas, pasaules lielāko kompāniju akciju un indeksu CFD, kā arī citus likvīdus aktīvus.

Šajā lapā jūs varat atrast visu nepieciešamo informāciju par tirdzniecības instrumentiem, kas pieejami visiem kontu tipiem.

Forex un CFD

Valūtu pāri Valūtu pāri
Kriptovalūtas Kriptovalūtas
Izejvielas Izejvielas
Indeksi Indeksi
Obligācijas Obligācijas
Akcijas Akcijas
ETF ETF

Izvēlēties instrumenta veidu

Akciju CFD

ETF CFD (Biržā tirgotie fondi)

Akcijas

ETF (biržā tirgotie fondi)

Piezīmes:
  1. Komisijas akciju, ETF un attiecīgo CFD darījumos tiek atspoguļotas vienai darījuma pusei un iekasētas par katru darījumu, t.i. katru reizi, kad aktīvs tiek pirkts vai pārdots. Ja aprēķinātā komisija par atsevišķu darījumu ir mazāka par minimālo komisiju, tad tiek iekasēta minimālā komisija.
  2. Jebkuru nodokli vajadzības gadījumā transakcijām un dividendēm saistībā ar akcijām un ETF piemēro atsevišķi.
  3. ASV un Eiropas akcijām, ETF un to pašu aktīvu CFD mūsu reāllaika cenas nāk no ASV CBOE un Eiropas biržām un ir tikai orientējošas. Demo kontos izcenojums ir aizkavēts.
  4. Akcijām, kuras tiek tirgotas Āzijas un Klusā okeāna reģiona tirdzniecības vietās un arī attiecīgajiem CFD, izcenojums ir tikai orientējošs un aizkavēts gan reālajos, gan Demo kontos. Atliktie orderi, stop loss un take profit orderi šajos instrumentos nav atbalstīti.
  5. Pieejamās orderu izpildes politikas akcijām un ETF: FOK, IOC, Return.

Islāma konta administrācijas maksas

Uzziniet administrācijas maksu visiem instrumentiem, kas pieejami islāma (bez swap) kontā, šeit:

Islāma konta administrācijas maksas