Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt

Līgumu specifikācijas

Mūsu klientiem mēs piedāvājam plašu tirdzniecības instrumentu klāstu: Forex valūtu pārus un akciju, indeksu, dārgmetālu, izejvielu, obligāciju un kriptovalūtu CFD. Papildus tam mēs vēl piedāvājam pasaulē lielāko kompāniju akcijas.

Šajā lapā jūs varat atrast visu nepieciešamo informāciju par tirdzniecības instrumentiem, kas pieejami visiem kontu tipiem.

Valūtu pāri Valūtu pāri
Kriptovalūtas Kriptovalūtas
Izejvielas Izejvielas
Indeksi Indeksi
Obligācijas Obligācijas
Akcijas Akcijas
ETF ETF

Akciju CFD

ETF CFD (Biržā tirgotie fondi)

Piezīmes:
  1. ASV un Eiropas akciju CFD un ETF CFD reāllaika cenas nāk no ASV CBOE un Eiropas biržām un ir tikai orientējošas. Demo kontos izcenojums aizkavēts.
  2. Akciju, kuras tiek tirgotas Āzijas un Klusā okeāna reģiona tirdzniecības vietās, CFD izcenojums ir tikai orientējošs un aizkavēts gan reālajos, gan Demo kontos. Atliktie orderi, stop loss un take profit šajos instrumentos nav atbalstīti.

Islāma konta administrācijas maksas

Uzziniet administrācijas maksu visiem instrumentiem, kas pieejami islāma (bez swap) kontā, šeit:

Islāma konta administrācijas maksas

Risku atruna

CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets Cyprus Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.