Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Apliecinājumi


  • Es saprotu un pieņemu to, ka CFD (cenas starpības līgumi) un citu ieguldījumu produktu tirdzniecība ir lielā mērā spekulatīva darbība un iekļauj augstu risku, kas izriet no sviras finansējuma un pēkšņas tirgus nepastāvības apstākļos var novest pie manu ieguldījumu zaudēšanas.
  • Esmu informēts, ka darījumu izpilde var tikt veikta ārpus tirdzniecības vietas un ar šo es skaidri apliecinu savu piekritību, šādu darījumu izpildei ārpus tirdzniecības vietas.
  • Es apstiprinu, ka ieguldītie līdzekļi ir iegūti legāli un nekādā veidā nav saistīti ar naudas atmazgāšanas, terorisma sponsorēšanas vai jebkādām citām nelikumīgām darbībām. Es saprotu, ka pirms mana pieteikuma par reālā konta atvēršanu apstiprināšanas un klienta attiecību uzsākšanas, Admiral Markets UK Ltd var sazināties ar mani un veikt padziļinātu izpēti un sadarbojoties ar citām kompetentām iestādēm, laipārliecinātos par manu identitāti, līdzekļu izcelsmi un citu iepriekš sniegto informāciju.
  • Ar šo es atļauju savus aktīvus droši turēt atsevišķos bankas kontos, kas rezervēti klienta līdzekļiem.
  • Es saprotu, ka tā pilnā mērā ir mana atbildība sadarboties ar Admiral Markets UK Ltd, lai ievērotu piemērotos likumus un citus regulatoros nosacījumus.
  • Visa mana iepriekš norādītā informācija ir patiesa un pareiza.
  • Es piekrītu, ka informācijas apmaiņa ar Admiral Markets UK Ltd tiks organizēta elektroniski (piemēram, izmantojot tirdzniecības programmu, Treidera kabinetu, e-pastu apmaiņu, tīmekļa vietni).