76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

"Profesionālie" tirdzniecības nosacījumi

Kā turpināt?
"Privātie" nosacījumi

Ja vēlaties veikt tirdzniecību, izmantojot "privātos" nosacījumus, reģistrējieties treidera kabinetā un konta atvēršanas veidlapā vienkārši izlaidiet pieteikumu statusa "profesionāls klients" iegūšanai.

Profesionālie nosacījumi

Ja vēlaties veikt tirdzniecību, izmantojot profesionālos nosacījumus, reģistrējieties treidera kabinetā un konta atvēršanas veidlapā aizpildiet pieteikumu statusa "profesionāls klients" iegūšanai.

Esošajiem klientiem

Ja jums jau ir izveidots tirdzniecības konts un vēlaties mainīt savu statusu uz "profesionāls klients pēc paša izvēles" un saņemt profesionālās tirdzniecības nosacījumus, lūdzu, iesniedziet veidlapu savā treidera kabinetā sadaļā "Profesionāls klients".

Jautājumi un atbildes

 • Kāpēc klientiem ar statusu "privāts klients" ir kredītpleca ierobežojumi?

  Klientiem ar statusu "Privāts klients" kredītpleca ierobežojumus ir noteikusi Finanšu uzraudzības iestāde (FCA) un tie domāti "Privāts klients" aizsardzībai.

  Finanšu instrumentu tirdzniecība var būt sarežģīta un, lai gūtu panākumus, tā var prasīt piepūli, padziļināti apgūstot plaša spektra priekšmetus. Tieši tāpat kā jebkurā citā nozarē, arī finanšu instrumentu tirdzniecībā, visticamāk, "viegla peļņa" nav iespējama.

 • Kāpēc klientiem ar statusu "Privāts klients" ir aizliegti bonusi un motivācijas programmas?

  Klienti ar statusu "Privāts klients" nesaņem nekāda veida atlaides, komisiju atmaksas un citus bonusus, jo Finanšu uzraudzības iestāde (FCA) aizliedz klientiem ar statusu "Privāts klients" sniegt jebkādu monetāru un nemonetāru labumu, izņemot informāciju un izpētes rīkus.

 • Kāpēc man ir nepieciešama negatīvās bilances aizsardzība?

  Tirdzniecībā, izmantojot kredītplecu, pastāv iespēja iegūt negatīvu bilanci, piemēram, ja atvērta apjomīga pozīcija ar augstu kredītplecu un cenas kustība strauji virzās pretēji prognozētajam virzienam.

  Klientiem ar statusu "Privāts klients" ir pilnīga aizsardzība pret negatīvu bilanci.

  Saskaņā ar Admiral Markets Group statistiku, negatīvās bilances vidējā kompensācija 2017. gadā bija 78 GBP.

 • Kāpēc man ir nepieciešama iespēja iesniegt sūdzību regulatoriem?

  Situācijās, kad jums šķiet, ka, risinot konfliktu, jūsu tiesības ir pārkāptas, to risināšanā jūs varētu vēlēties izmantot Finanšu ombuda pakalpojumus (FOS).

  Klienti ar statusu "privāts klients" ir pilnībā tiesīgi iesniegt sūdzību FOS. Profesionāliem klientiem, kas tirgo juridisko personu vārdā, šādu tiesību nav.

  Jebkurā gadījumā ir svarīgi saprast, ka mēs esam licencēts uzņēmums un vienmēr cenšamies atrisināt visus strīdus iekšējā līmenī, saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un regulācijām.