Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

MetaTrader 4 Mac

Ar Admiral Markets jums nav jāpūlas ar Windows instalāciju uz jūsu Apple klēpjdatora vai darba virsmas, kā arī jums nav nepieciešams vērt MetaTrader4 caur programmu Wine.

Admiral Markets ļauj tirgot bezmaksas demo kontā MT4 programmā, izmantojot Mac datoru. Iepazīsim šo programmu tuvāk!

MT4 Mac funkcijas

MetaTrader4forMacOSX.uk-mt4-for-mac-features-img-1-alt

MetaTrader 4 Mac kopumā neatšķiras MetaTrader 4 Windows. Admiral Markets cenšas sniegt izvēles iespējas, vienlaicīgi saglabājot jums ierasto pieredzi. Jums būs iespēja izmantot vairumu klasiskajā MT4 programmā pieejamo funkciju, to skaitā:

  • Reālās kotācijas
  • "1-click tirdzniecība"
  • Vairāki laika periodi
  • Neierobežoti grafiki
  • Pielāgojami indikatori
  • un vēl daudz vairāk

Uzstādīt Expert Advisors ir sarežģīts process, tāpēc ieteicams izvairīties no pielāgoto indikatoru un tirdzniecības robotu lietošanas MetaTrader 4 Mac aplikācijā.

Kā uzstādīt MT4 Mac ierīcē?

Instalēt MetaTrader 4 OS X ir diezgan viegli. Process ir tāds pats, kā jebkādas programmatūras instalēšanā, kura nav pieejama Apple App Store.

MT4 instalēšana Mac OS X ierīcē

Jāsāk ar programmas lejupielādēšanu. Tā ir diezgan apjomīga, atkarībā no versijas, tā būs aptuveni 200 MB apjomā.

Kad Admiral Markets MT4 Mac ir lejupielādēta, atveriet lejupielādēto failu, pēc tam velciet un novietojiet lietojumprogrammas direktorijā.

Tagad esat pabeidzis visas nepieciešamās darbības, lai instalētu MT4 savā Mac OS X.

Ņemiet vērā, ka šī programma nav no Apple App Store, tāpēc MAC ierīcē jāiespējo neparakstītās aplikācijās. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Apple ikonas augšējā kreisajā stūrī uz jūsu ekrāna, atlasiet System Preferences, un pēc tam, dodieties uz drošības un privātuma iestatījumiem. Cilnē "Drošība un privātums", jums nepieciešams veikt izmaiņas sadaļā "Vispārīgi", tas iespējams tikai pēc paroles ievadīšanas, uzklikšķinot uz atslēgas, kas atrodas loga kreisajā apakšējā stūrī. Pēc tam, kad tas ir pabeigts, zem teksta "Allow applications downloaded from:" izvēlieties "Anywhere".

MT4 automatizēta tirdzniecība Mac ierīcē

Kā jau iepriekš minēts, Expert Advisors (EA) MAC ierīcēs ne vienmēr funkcionē kā paredzēts, tāpēc katra EA darbību ieteicams pārbaudīt. Kā uzstādīt EA MetaTrader 4 MAC versijā, varat uzzināt zemāk.

Ņemiet vērā, ka Admiral Markets piedāvā MT4 Supreme Edition, kas izmanto Expert Advisors, un tāpēc šī papildprogramma nav pieejama parastajā MT4 Mac OS versijā.

EA, indikatoru un skriptu instalēšana

MetaTrader 4 EA un skriptu instalēšana Mac OS X: Rādīt pakotnes saturu

Lai instalētu papildu rīkus, piemēram, Expert Advisors (EA), indikatorus vai skriptus, atveriet aplikācijas mapi un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz AdmiralMarkets MT4. Izvēlnē, kas atveras, izvēlieties Show Package Contents. Tādējādi redzēsiet visu instalācijas faila saturu. Divreiz uzklikšķiniet uz "drive_c", lai nokļūtu jūsu Mac MetaTrader struktūrā.

MetaTrader 4 EA un skriptu instalēšana Mac OS X: Ekspertu mapē

Tagad, kad redzat ierasto MetaTrader faila struktūru, varat ievietot jūsu EA, indikatorus un skriptus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ja EA jūsu MT4 rodas vizualizācijas problēmas, lejupielādējiet zemāk pieejamos fontus.

Klikšķiniet šeit, lai lejupielādētu fontus

Veiciet dubultklikšķi uz lejupielādētā faila un nospiediet taustiņu "Instal fonts"

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, uzstādot MetaTrader 4 Mac OS ar Wine un WineBottler starpniecību, negarantē stabilu Expert Advisors darbību. Tāpēc, ja vēlaties tirgot Mac ierīcē automātiskajā režīmā, būtu jāizvēlas paralēla datora aplikācija.

Iegūsti MT4 savā Mac

Neinstalējiet MT4 ar Wine un WineBottler starpniecību. Nav nepieciešams ieguldīt dārgā paralēlā datora aplikācijā – izvēlieties MetaTrader Mac ierīcēm ar Admiral Markets!